Acer Nitro 5 AN515-58-503P alınır mı?

Atılan iki modelde 4050 ve atılan Nitro'nun performansı daha fazla olacaktır. 4060 ne alaka anlayamadım. Acer ile Victus benzer soğutmaya sahip🤣

Aynı bileşen kullanan Nitro Victus'a rağmen çok daha fazla mı FPS vericek? 😅. Önceki konularda Nitronun soğutması daha iyi diyip şimdi eşdeğer tutman da çok garip 🤔.

Aynı bileşen kullanan Nitro Victus'a rağmen çok daha fazla mı FPS verecek? 😅. Önceki konularda Nitro'nun soğutması daha iyi deyip şimdi eş değer tutman da çok garip 🤔.

Nitro'nun soğutması daha iyi dediysem Nitro 16 için demişimdir. Nitro 5 benzer. Hatayla dediğim bir konu olabilir. Aynıbileşenleri kullanan Victus ve Nitro karşılaştırıldığında Nitro daha fazla FPS verir. Nedenini ikimizde biliyoruz😀

Nitro'nun soğutması daha iyi dediysem Nitro 16 için demişimdir. Nitro 5 benzer. Hatayla dediğim bir konu olabilir. Aynıbileşenleri kullanan Victus ve Nitro karşılaştırıldığında Nitro daha fazla FPS verir. Nedenini ikimizde biliyoruz😀

İşlemci bazlı oyunlarda bile FPS konusunda bir düşüş olmuyor eğer konuyu Throttle'a getireceksen. Burda söz konusu olan kısım ekran kartı. Throttle yiyen 4060 ile Throttle yemeyen 4050 arasında FPS farkı 4050 lehine mi olur sence? Her türlü 4060 tokatlayacaktır kas gücü sayesinde 😀.

İşlemci bazlı oyunlarda bile FPS konusunda bir düşüş olmuyor eğer konuyu Throttle'a getireceksen. Burada söz konusu olan kısım ekran kartı. Throttle yiyen 4060 ile throttle yemeyen 4050 arasında FPS farkı 4050 lehine mi olur sence? Her türlü 4060 tokatlayacaktır kas gücü sayesinde 😀.

Dostum 4060 ne alaka biz 4050 hakkında konuşuyoruz. Senin önerdiğin 4060 da ben mi 4050 diye görüyorum😀

13500H 4050 victusa, 12500H 4050 Nitro Cinebench'te 1K fark koyuyor. Aynı segmentte cihazlar ve Nitro daha ucuz.
Şuradan bakabilirsin kanıt olarak.

@Bruz neden cevap veremiyorsun :D Tıkandın heralde.
Anlamaz herkes bunları.
Gaming Laptop alan adam oyundaki performansına bakar. 4060 kullanan adam 4050 kullanan bir modelin skoruna bakmaz.
Atılan tüm modeller 4050 zaten.

Bu arada Victus soğutmasını daha iyi zannetmeyin. Throttle koyup her sistemi soğutursun.
Dostum 4060 ne alaka biz 4050 hakkında konuşuyoruz. Senin önerdiğin 4060 da ben mi 4050 diye görüyorum😀
Bu adam niye 4060 diyor inatla.

@Bruz siz niye her konuda alakasız yerlere bağlıyorsunuz?

4000 serisi laptoplarda 100 watt sonrası fark etmiyor.
Güvenilir Voltaj kısıtlaması sebebiyle. NVIDIA ilk defa böyle bir şeye gitti. Bayağıdır böyle anlamsız bir hareket görmemiştim.

Geri
Yukarı