Acer Nitro 5 AN515-58-503P alınır mı?

Bu arada Acer tek kanal RAM ise ben Victus alırdım RAM eklemekle uğraşmamak ve güncel donanım için.

RAM'ler DDR5 ise tek-çift kanal farkı zaten çok önemli değil de ben yine de dikkat ederdim.

@Bruz sonuca bakalım. Benzer soğutmaya sahip iki laptop benzer panele sahip iki laptop, kasa olarak önde olan Acer. İşlemci performansı olarak önde olan Acer. Fiyatı daha ucuz olan Acer.

Yav kardeşim sana kullandığı güç farkını söylüyorum sen hala yok kasa ve işlemci performansı diyorsun. FPS farkı bileşen farkından değil kartın kullandığı gücünden dolayı diyorum. Kasa olarak zaten Victus daha önde hâla neyi savunuyorsun?

Yav kardeşim sana kullandığı güç farkını söylüyorum sen hala yok kasa ve işlemci performansı diyorsun. FPS farkı bileşen farkından değil kartın kullandığı gücünden dolayı diyorum. Kasa olarak zaten Victus daha önde hâla neyi savunuyorsun?
Kartın kullandığı güçten dolayı öne geçme durumu yok diyor işte adam sana. 100W üstüne kolay kolay çıkmıyor o kartlar.

Kasa olarak Victus mu önde?🤣🤣🤣🤣 ben sana diyorum ki 100 watt çekiyor GPU. Üstüne çıkmıyor kolay kolay. Ekran kartının kullanım gücü derken neden bahsettin? İkisi de 4050 arada ne gibi bir fark bekliyorsun?

Kasa olarak Victus mu önde?🤣🤣🤣🤣 ben sana diyorum ki 100 watt çekiyor GPU. Üstüne çıkmıyor kolay kolay. Ekran kartının kullanım gücü derken neden bahsettin? İkisi de 4050 arada ne gibi bir fark bekliyorsun?

Daha ne dediğini dahi bilmiyorsun. Daha demin Nitro daha fazla FPS verecektir diyorsun şimdi de ne gibi bir fark bekliyorsun diyorsun 🤣. Kasa tabirinin ne olduğunu anlatmama gerek duymuyorum. Soğutma olarak leş nitro.

@Bruz Genemi sen? Limits sekmesi istedim yok atmamışsın hala. Throttle hakkında garip bir şey yazıp düzenlemişsin sanırsam mesajı böyle devam et dostum, garip garip laptoplar önermeye devam et.

Daha ne dediğini dahi bilmiyorsun. Daha demin Nitro daha fazla FPS verecektir diyorsun şimdi de ne gibi bir fark bekliyorsun diyorsun 🤣. Kasa tabirinin ne olduğunu anlatmama gerek duymuyorum. Soğutma olarak leş Nitro.

Evet dostum sen kabul etmiyorsun fakat performans farkı olacak. Çünkü Nitro işlemci bakımından daha iyi performanslı. Sen hala işlemci önemli değil fark yok diyorsun. Kasa olarak kasa kalitesinden bahsettim. Soğutma olarak Nitro leşse Victus'ta leş😀

@Bruz Genemi sen? Limits sekmesi istedim yok atmamışsın hala. Throttle hakkında garip bir şey yazıp düzenlemişsin sanırsam mesajı böyle devam et dostum, garip garip laptoplar önermeye devam et.

Monster gibi soba modelleri yerine alınması gereken modelleri önerdiğim doğrudur 😉.
Evet dostum sen kabul etmiyorsun fakat performans farkı olacak. Çünkü Nitro işlemci bakımından daha iyi performanslı. Sen hala işlemci önemli değil fark yok diyorsun. Kasa olarak kasa kalitesinden bahsettim. Soğutma olarak Nitro leşse Victus'ta leş😀

Acer süper ise Victus da mı süper? Marka dahil işçilik kalitesi bile farklı🤣. Güzel bir düşünce tarzı takdir ettim.👍

Geri
Yukarı