Acer Nitro 5 AN515-58-503P alınır mı?

Acer süper ise Victus da mı süper? Marka dahil işçilik kalitesi bile farklı🤣. Güzel bir düşünce tarzı takdir ettim.👍

Soğutma olarak benzer oldukları için böyle bir benzetme yaptım. Bunu anlayamıyorsun daha.

Soba model 150W 93 derece olan mı? Ya da 50W 90 derece olan Victus mu?

Cevap yazmaya gerek yok hocam. Anlamayacak çünkü.

O kadar korkak ki kendi cihazının limits sekmesini bile atamıyor arkadaş, bir de Monster cihazlara soba demesi yok mu :D

Bir kişi Throttle yiyor diye bunu modele lanse etmen ayrı komik kardeşim 😅. Ben Throttle yemiyorum, FPS konusunda da herhangi bir zaafiyet bulunmuyor ama hâla yok limit var yok Cinebench rekoru düşük falan filan.. Cihazı kullandın mı desem zaten Victus çöp dersin.

Bir kişi Throttle yiyor diye bunu modele lanse etmen ayrı komik kardeşim 😅. Ben Throttle yemiyorum, FPS konusunda da herhangi bir zaafiyet bulunmuyor ama hâla yok limit var yok Cinebench rekoru düşük falan filan. Cihazı kullandın mı desem zaten Victus çöp dersin.

Bir kişi mi? Adamların en kaliteli cihazlarında bile anakart kalitesizliğinden performans düşüklüğü var. Limits istiyorum atmıyorsun laf ediyorsun hadi at bakalım, haksızsam görürüz.

Bir kişi mi? Adamların en kaliteli cihazlarında bile anakart kalitesizliğinden performans düşüklüğü var. Limits istiyorum atmıyorsun laf ediyorsun hadi at bakalım, haksızsam görürüz.

Kardeşim 4060 Victus kullanıyorum diyorum sana. Milletin lafına göre konuşmuyorum bizzat kullanıyorum. Üst segment çoğu oyunda ultra ayarlarda FPS zaafiyeti bulamadım hep sabit FPS ile oynadım. şimdi de anakarta bağlıyorsun muhabbeti. Kasa bitti, panel bitti şimdi de anakart mı? 🤣

Kardeşim 4060 Victus kullanıyorum diyorum sana. Milletin lafına göre konuşmuyorum bizzat kullanıyorum. Üst segment çoğu oyunda Ultra ayarlarda FPS zaafiyeti bulamadım hep sabit FPS ile oynadım. Şimdi de anakarta bağlıyorsun muhabbeti. Kasa bitti, panel bitti şimdi de anakart mı? 🤣

Ya tamam ben ne diyorum? Limits kısmını at diyorum farklı bir şey diyorsun, kasadan-panelden bahseden kim?

Limits kısmını niye atayım sana belirli sorun olsa derim sana çok ısınıyor FPS düşüyor diye. 4060 modeli kullanıp memnun olmayan kişi varsa söyle yok kasa kötü anakart kötü diye lafı çevirme. 😉

Kasa kötü diye bir şey demedim? Throttle "çok ısınıyor FPS düşüyor" diye bir şey değil, limits kısmını at diyorum gene laf çeviriyorsun :D

Kasa kötü diye bir şey demedim? Throttle "çok ısınıyor FPS düşüyor" diye bir şey değil, limits kısmını at diyorum gene laf çeviriyorsun :D

Anakart kalitesizliği diye markaya çamur atan kim? Mantık çerçeven modele değil markaya göre yorum yapmak oldu acaba? Sana 4060 Hp Victus kullan8p memnun olmayan birisini göster diyorum hala limits diyorsun.

Anakart kalitesizliği diye markaya çamur atan kim? Mantık çerçeven modele değil markaya göre yorum yapmak oldu acaba? Sana 4060 HP Victus kullan8p memnun olmayan birisini göster diyorum hala limits diyorsun.

Ya limits atarsan cihazda sorun var mı yok mu göreceğiz, throttle öyle mistik güçlerle anlaşılabilecek bir şey değil. Anakart kötü çünkü o sistemde bile kötü performans verebiliyor, normalde vermesi gereken performansa göre.

Geri
Yukarı