Acer Nitro 5 AN515-58 laptop oyun sırasında 86 derece oluyor

Estağfurullah, performans moduna NitroSense yazılımından bakabilirsiniz. Ekran kartı için NVIDIA Denetim Masası'ndan kontrol sağlayabil

Estağfurullah, performans moduna NitroSense yazılımından bakabilirsiniz. Ekran kartı için NVIDIA Denetim Masası'ndan kontrol sağlayabilirsiniz.
hocam mod varsayılanda şu an cpu min 57 max 65 derece gpu min 68 max 70 derece

Sünger konumuna bak hava girişini kapatmasın.
yok hocam kapatmıyor pcnin altının ortası bomboş şu an ve sıcak ve de hala ses çıkarmaya devam ediyor

Sünger konumuna bak hava girişini kapatmasın.
yok hocam kapatmıyor süngerler uç kısımlarda kalıyor orta bomboş ve hala oyun oynuyormuşum gibi çalışıyor pc

Oyun oynarken i5-12450H 4050'li Nitro 5 kendini 92 dereceye sabitliyordu. Bunda da oyle bir olay varsa ondandır.

NVIDIA ayarlarına baktınız mı hangisi seçili diye?
hocam onu bulamadım galiba yok bende şu an sadece nitrosenseden bakıyorum fan kontrolü otoda, cpu 3260 gpu 3614 yazıyor birde hwmonitorde ekran kartı içindeki temperatures sekmesinde memory 86 derece gösteriyor şu an

Oyun oynarken i5-12450H 4050'li Nitro 5 kendini 92 dereceye sabitliyordu. Bunda da oyle bir olay varsa ondandır.
ama 2 aydır ilk defa pc boştayken bu kadar fan sesi ve ısınmayla karşılaştım ve şu an pc boşta oyun falan açık değil sadece netteyim ve sanki far cry 6 oynuyormuşum gibi çalışıyor pc anlayamadım

hocam onu bulamadım galiba yok bende şu an sadece nitrosenseden bakıyorum fan kontrolü otoda, cpu 3260 gpu 3614 yazıyor birde hwmonitorde ekran kartı içindeki temperatures sekmesinde memory 86 derece gösteriyor şu an

ama 2 aydır ilk defa pc boştayken bu kadar fan sesi ve ısınmayla karşılaştım ve şu an pc boşta oyun falan açık değil sadece netteyim ve sanki far cry 6 oynuyormuşum gibi çalışıyor pc anlayamadım
Ben de anlayamadım.

Hocam onu bulamadım galiba yok bende şu an sadece NitroSense'den bakıyorum fan kontrolü otoda, CPU 3260 GPU 3614 yazıyor bir de HWMonitor'de ekran kartı içindeki temperatures sekmesinde Memory 86 derece gösteriyor şu an.

Ama 2 aydır ilk defa PC boştayken bu kadar fan sesi ve ısınmayla karşılaştım ve şu an PC boşta oyun falan açık değil sadece netteyim ve sanki Far Cry 6 oynuyormuşum gibi çalışıyor PC anlayamadım.

Virüs olabilir mi?

Virüs olabilir mi?
bilmiyorum henüz 2-3 gün önce mcafee yi temelli kaldırdım pc den ,peki virüsden dolayı pc boştayken bile fanlar bu kadar fazla çalışıp ısınabilir mi çünkü tek yaptığım iş youtube dan video izlemek di bugün,yani pcnin boştayken bile bu kadar ısınmasının sebebi virüs olabilir mi gerçekten?

Bilmiyorum henüz 2-3 gün önce McAfee'yi temelli kaldırdım PC'den, peki virüsden dolayı PC boştayken bile fanlar bu kadar fazla çalışıp ısınabilir mi çünkü tek yaptığım iş YouTube'dan video izlemek di bugün, yani PC'nin boştayken bile bu kadar ısınmasının sebebi virüs olabilir mi gerçekten?

Büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı