Acer Nitro 5 AN517-42 vs Monster Tulpar T7 v20.6.2

Hocam ikisinden birini alacaksanız Monster'ı almanızı tavsiye ederim performans konusunda biraz daha üstte kalmış ama öyle ahım şahım bir şey yok eğer 3K daha fazla vermek istemiyorsanız Acer'da alabilirsiniz.

Monster aldım 15 gün önce Windows vs kurdum kullandım control Center berbat tulpar serisi değil de sanki abra kullanıyorum hissiyatı vardı malzeme kalitesi de bi o kadar kötü Bi kaç test yaptım sıcaklık değerleri yüksek gelince iade ettim. Acer aldım ama an517-55 aldım ben onuda bugün kuracağım lakin acer ile yan yana koyulduğunda monster beş para etmez param olsa acer da almazdım da mecbur ne ka ekmek o ka köfte monsterdan daha kaliteli malzemesi içeriğinede bakıcam bugün. Ayrıca monsterın adaptörü 230w acerin adaptörü 280w olması lazım min. Zaten kocaman bilgisayarda adaptör de

Ayrıca hp victusun ekran kalitesi dışında iyi olduğunu biliyorum bazen fanı geç açtığı vs olıyormuş belki düzeltmişlerdir bilmiyorum ekran kötü olduğu için victus almadım ben ms değeri vs yüksek diye monster ms değeri 7 servise sordum 30 dedi 😂 istersen 2 laptopuda alıp dene beğenmediğini iade et ben öyle yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı