Acer Nitro 5 kurulum sonrası yapılacaklar nedir?

Claritycan

Decapat
Acer Nitro AN515-43-R00B AMD Ryzen 7 3750H 16GB 1TB + 256GB SSD GTX1650 Linux 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q6ZEY.002 aldım. Linux gelmedi, ekranda "EFI Shell" gibi sarı beyaz yazılar çıktı direkt gittim Windows 10 attım. HDD görmedi onu hallettim vb. simdi bir arkadasım da NVIDIA Driver yüklemen lazım dedi ben Acer'i aradığımda bana sadece sürücülerinden Nitro sense yüklememi istediler, geri kalan Driver'ları kendi günceller gibi bir sey söylediler anlamadım çok. Başka ne indirmem lazım Driver olarak? Yardımcı olur musunuz rica etsem? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar! İlk önce Nvidia Experience indirerek ekran kartı driverinizi yükleyin. Sonra da Acer'in sitesinden yazılımlarını indirin. Driver booster ile kalan driverleri indirebilirsiniz. İyi günler.

Driver booster kullanmanızı tavsiye etmem yanlış veya eski sürüm driver yükleyebiliyor. El ile yükseltmeniz daha yararlı olur.
Doğru. Ben ücretlisini kullanıyorum. Free nasıl biliyorum. Öğrenmiş oldum. O zaman eksik driverleri görün ve elle indirin, programdan degil. Böylece eksik istemediğiniz driverlar kalmaz. Ses, ag driverleri indirmenize gerek yok zaten onlar kurulular.

Yeni konular

Geri
Yukarı