Acer Nitro 5 mi Abra A5 mi?

Bildiğim kadarıyla GPU ve işlemci yine yan yana ama fan çıkışı hakkında bilgim yok. GPU ve işlemci yan yana olması çok sorun teşkil eder mi 4 fan çıkışı olması durumunda?

Sistem için bir zararı var mı yok mu bilmiyorumda çok ısındığı zaman insanın elini rahatsız ediyor yani. Onun dışında bir bilgim yok açıkçası ben de daha yeni aldım yani.

.
Bende bu ürün var açıkçası ısınıyordu. Bugün Acer'ın forumunda bulduğum ThrottleStop ile ilgili bir yazıyı uyguladım ve ilk aldığım gün CS:GO'da 95 dereceyi görmüştüm ve benim versiyonda tasarım olarak işlemci ve GPU wasd tuşlarının yakınında ve elde sıcaklığı hissediyordum. Ancak ThrottleStop Undervolt Profiles Pre-Made bu linkten i5 8300H için atılanı dosyayı indirip kullandım ve şu an oyun içindeyken 80 derecelerde geziyorum ve elime gelen o sıcaklık artık gelmiyor. Ama bu problem sanırım laptopların genel bir problemi. Ayrıca benim PC'de 16 GB ama Single Channel seninki de öyle olabilir istersen Acer servisini arayıp sorabilirsin.

Bu attığım Acer bilgisayarında 1x16 mı yoksa 2x8 RAM olup olmadıgını nasıl ögrenebilirim? Servis numarasını bulamadım.

Geri
Yukarı