Acer Nitro 5 NH. Q59EY düşük fps sorunu

paPix

Centipat
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar. 1 hafta önce FreeDOS olarak almış olduğum Acer Nitro 5 NH. Q59EY. 00M i7 9750H 16 GB RAM 512 GB SSD ve GTX 1650 ekran kartlı bilgisayırımı bilgisayarcıda Win10 yükletip kullanmaya başladım. Oynadığım oyunlar CS:GO ve DotA 2 ikisini de Steam üzerinden oynuyorum. Fakat FPS değerlerim iki oyunda da 60 70'lerde arada bir 90'a çıkıyor. Arkadaşlar sıkıntı mı var videolara baktığımda bu oyunları 120'nin üstünde oynuyolardı hep. Umarım uzun uzun yazıp sıkmamışımdır. Bilgisayarcıya sorduğum da Acer'dan Driver'ları indirdim demişti

Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar. 1 hafta önce FreeDOS olarak almış olduğum Acer Nitro 5 NH. Q59EY. 00M i7 9750H 16 GB RAM 512 GB SSD ve GTX 1650 ekran kartlı bilgisayırımı bilgisayarcıda Win10 yükletip kullanmaya başladım. Oynadığım oyunlar CS:GO ve DotA 2 ikisini de Steam üzerinden oynuyorum. Fakat FPS değerlerim iki oyunda da 60 70'lerde arada bir 90'a çıkıyor. Arkadaşlar sıkıntı mı var videolara baktığımda bu oyunları 120'nin üstünde oynuyolardı hep. Umarım uzun uzun yazıp sıkmamışımdır. Bilgisayarcıya sorduğum da Acer'dan Driver'ları indirdim demişti
O işlemciyle cs:go'da 400 fpsleri görebilmen lazımdı. Allah Allah?

Siz genede en son sürümü indirin. Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA Kurduğunuz işletim sistemi orjinal mi?
Orijinal değil malesef.
Orijinal değil malesef.
Şuan ki yüklü olanı kaldırmadan direk indirmeye başlasam sıkıntı çıkar mı.
Oyun içi değerleri MSI Afterburner ile paylaşır mısınız?
En kısa sürede paylaşırım arkadaşım.

Orijinal değil malesef.

Şuan ki yüklü olanı kaldırmadan direk indirmeye başlasam sıkıntı çıkar mı.

En kısa sürede paylaşırım arkadaşım.
Orjinal değil ise bu sorunları yaşamanız normal. Lütfen USB ile temiz kurulum yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam laptopu neden bilgisayarcıya verdiniz ki FreeDOS Windows kurmak inanılmaz basittir Nitro sense programını yükleyip yüksek Performans'a alın yani 1650'i kullansın oyunlarda sorun düzelir.

Hocam laptopu neden bilgisayarcıya verdiniz ki FreeDOS Windows kurmak inanılmaz basittir Nitro sense programını yükleyip yüksek Performans'a alın yani 1650'i kullansın oyunlarda sorun düzelir.
Dediklerinizin hepsini o şekilde yapıp oynuyorum zaten. Eğer ki kendim yapmaya çalışsam win10 u nerden bulup indirip tekrar yüklerim. Verebilceğiniz link var mi?

Dediklerinizin hepsini o şekilde yapıp oynuyorum zaten. Eğer ki kendim yapmaya çalışsam Win10'u nereden bulup indirip tekrar yüklerim. Verebilceğiniz link var mi?

Benim laptopda ki Windows'da orijinal değil onunla alakalı bir sorun olacağını sanmıyorum garantiye gösterin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı