Acer Nitro 5 yandı

Polat Ağlemdar

Picopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 sahibiydim. Bilgisayar oyun oynarken aniden yandı. Bildiğiniz arada bir kendi kendine kapanıyordu son zamanlarda biraz ağır oyun oynadım. Ondan mıdır acaba bilmiyorum. 2 yere verdim, 2'si de İstanbul'a gönderdi. Tamir olmadı olsaydı da 1600 TL tutuyordu onay vermiştim, olmayınca geri gönderdiler. Besleme kartı yanmış diyorlar, olmadı dediler. Ne yapayım PC'yi?( PC arada ( 1 ayda 1 )bir kendi kendine kapanıyordu direkt shut dön oluyordu )

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 sahibiydim. Bilgisayar oyun oynarken aniden yandı. Bildiğiniz arada bir kendi kendine kapanıyordu son zamanlarda biraz ağır oyun oynadım. Ondan mıdır acaba bilmiyorum. 2 yere verdim, 2'si de İstanbul'a gönderdi. Tamir olmadı olsaydı da 1600 TL tutuyordu onay vermiştim, olmayınca geri gönderdiler. Besleme kartı yanmış diyorlar, olmadı dediler. Ne yapayım PC'yi?( PC arada ( 1 ayda 1 )bir kendi kendine kapanıyordu direkt shut dön oluyordu )

Hocam geçmiş olsun, bende sırf bu yüzden Laptop'u satıp masaüstüne geçtim. Benim de bir tanıdığımın Lenovo oyuncu bilgisayarına sıvı teması olmuştu, anakart yandı dediler. 4000TL istediler, ve o zamanlar 2016-2017 gibi yani o anakartı yanan bilgisayar maksimum 4500TL'dir. Ondan anakart yandıysa yapabileceğiniz bir şey yok.

Hocam ceza alacak zaman mı geçen benimkin de de durup duruken görüntü gitti korkmaya başladım sonrasında açma tuşuna bastim açılmadı 10 sn sonra kendiliğinden açıldı ama performans kaybı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı