Acer Nitro 5'in LoL FPS değerleri nasıl?

Pencereli oyunlar ayarı kapalı sadece açtım. Değişken yenileme hızı işe yaramaz mı?

Bu ayarlara gir şu gördüğün ikisini kapat ama donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması açık kalsın açık değilse aç sonra bilgisayarı yeniden başlat. Yine grafik bölümünden grafik performansı tercihine LoL'ün Client'ini bul ve yüksek performans NVIDIA olarak kaydet.Eki Görüntüle 1937075

Pencereli oyunlar ayarı kapalı sadece açtım. Değişken yenileme hızı işe yaramaz mı?
Değişken yenileme hızı FPS sabitliyor. Mesela 144 Hz monitörün var ve Cyberpunk 2077 de 40-50 FPS alıyorsun bu ayar monitörün Hz düşürerek 40-50 gibi akıcı bir oyun oynamanı sağlıyor. Senin bu ayarla işin yok LoL oynuyorsun zaten.

350FPS benim de videodaki gibi. Ama videoda minyon çıkınca görüldüğü üzere 220'lere düşüyor FPS. Bende de o şekilde.
Oyunda V-Sync kapalı ise bir de NVIDIA Denetim Masası'ndan V-Sync kapat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda V-Sync kapalı ise bir de NVIDIA Denetim Masası'ndan V-Sync kapat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1694189372570.png

Grafik ayarı bu muydu?
V-Sync bulamadım. Videoda üçlü ara belleklemenin altında gibi gözüküyor.

1694189517641.png

Olur mu sistemin enerji tuketimini ayarliyor performansini ona gore alirsin.
Fps artmadı bu arada.

Hangi ayarlar bunlar? Adam 350 alıyordu çözemedim senin olayı. Altta soğutucu veya yükseltici var mı? Isındığı için throttle yiyor olabilir. Turbo Boost kapatıp dene bir de sıcaklık 70'e sabitleniyor. Temel frekansta bu oyuna yeter zaten.

Minyonlara skil atınca 180 oluyor en düşük.

Hangi ayarlar bunlar? Adam 350 alıyordu çözemedim senin olayı. Altta soğutucu veya yükseltici var mı? Isındığı için throttle yiyor olabilir. Turbo Boost kapatıp dene bir de sıcaklık 70'e sabitleniyor. Temel frekansta bu oyuna yeter zaten.
Hocam videonun devamını izleyin. Her dakikasında 350 mi alıyor?

Geri
Yukarı