Acer Nitro AN515-55 nasıldır?

WeissesFleisch

Hectopat
Merhaba.
Sipariş vereceğim fakat birkaç şey aklıma takıldı.

Bu iki laptop arasında sadece RAM farkı mı bulunmakta? Bir de kullanan var mı önerir misiniz çok ısınma yaşar mıyım?

Üstteki eski kasa sanırım. Alttaki hem daha yeni ve hem de RAM avantajı var. Ama alttakinde tek kanal 16 var bu da aslında biraz daha yetersiz bir performans alabileceğinizi gösteriyor. Yani eğer ileride 32 GB çift kanal RAM yapacaksanız en alttakini alın.

Görünürde evet. Sadece RAM. Ve alttaki yeni Nitro 5. bende AN515-54 kullanıcısıyım. Beni hiç üzmedi. Ha içindeki SSD'yi çok doldurduğum için bozuldu. Zaten 120GB birşeydi.

i5 10300H ve GTX 1650 Ti nasıl performans veriyor? Sıcaklık değerleri nasıl?

Bende GTX 1650 ve i79750H var. Çok da serin çalıştığı söylenemez. Oyun sırasında 88'i görüyorum. Bazen 90 oluyor. Laptop olduğu için normal karşılıyorum.

8999 TL liği önerir misin peki?

Öneririm tabii ki. Şu anki laptop fiyatları belli, performansları belli. Ben kendimkini dolar 4-5 iken (tam hatırlamıyorum) 5500'e Vatan'dan almıştım. Bu ondan daha iyi, hem indirimi de var. Belki de 3500TL'lik bir fark yok ama şu an dolar 7 seviyelerinde. O yüzden fark var. Kısacasaı ben önerebilirim. Güzeldir. Üzmez.

Öneririm tabii ki. Şu anki laptop fiyatları belli, performansları belli. Ben kendimkini dolar 4-5 iken (tam hatırlamıyorum) 5500'e Vatan'dan almıştım. Bu ondan daha iyi, hem indirimi de var. Belki de 3500TL'lik bir fark yok ama şu an dolar 7 seviyelerinde. O yüzden fark var. Kısacasaı ben önerebilirim. Güzeldir. Üzmez.

Hocam AN515 daha iyidir soğutma açısından. Bence onu tercih edin. Pahalı kalitelidir mantığı değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı