Acer Nitro AN515-55 performansi nasıldır?

Muhammet535352

Zeptopat
Daha fazla  
AN515-44 Ryzen 5 4600'li modelini kullanıyorum. Tüm oyunlarda en az 60 FPS veriyor. Pil süresi 6-8 saat internette. En fazla 60 dereceyi goruyor ekran karti.

Hocam laptop almak konusunda ısrarcı iseniz saydığınız oyunlarda sizi üzeceğini düşünmüyorum fakat eğer taşınabilir olmasa da olur diyorsanız bir setup kurmanız 3 kat fazla fps almanızı sağlar.

Hocam laptop almak konusunda ısrarcı iseniz saydığınız oyunlarda sizi üzeceğini düşünmüyorum fakat eğer taşınabilir olmasa da olur diyorsanız bir setup kurmanız 3 kat fazla fps almanızı sağlar.
Yeni nesil oyunlarda nasil bir fps degeri cikarir isinma problemi olurmu full sarjda oynasam bir sorun olurmu bide kac sene getirir leptop

3 kat FPS mi? 7000 TL' ye RTX 3090 felan mı alınıyor?
Bu laptopu kullanan biri olarak söylüyorum Valorant, PES 2021, GTA5 gibi oyunlarda hiç beni üzmedi çok güzel bir laptop alınabilir.
Tek tavsiyem aldıktan sonra 8 GB 3200 MHz yanına bir tane RAM alın FPS neredeyse iki katına çıkıyor.
Kanıtlı video cihaz bana ait.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu laptopu kullanan biri olarak söylüyorum Valorant, PES 2021, GTA5 gibi oyunlarda hiç beni üzmedi çok güzel bir laptop alınabilir.
Tek tavsiyem aldıktan sonra 8 GB 3200 MHz yanına bir tane RAM alın FPS neredeyse iki katına çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynı bileşenlerden bahsediyorum, mobil ekran kartı ile harici ekran kartı bir değil. Ayrıca kampanya yakalarsa gtx 1660 Super'li bir sistem bile alabilir.

Sanıyorum geçtiğimiz günlerde kanal adı vermek yasak mı bilmiyorum o yüzden vermeyeceğim, malum kanal 6666 TL gibi bir fiyata gtx 1660 ti ekran kartına sahip bir sistem satışa sunmuştu. Kısacası 3 kat fazla fps alabilir.
Yeni nesil oyunlarda nasil bir fps degeri cikarir isinma problemi olurmu full sarjda oynasam bir sorun olurmu bide kac sene getirir leptop
Laptopun kaç sene boyunca gideceği size bağlı bir durum, ısınma sorunu yok sanırım kullanan arkadaşlar bu şekilde söylemiş. Yeni nesil oyunlara gelecek olursak onlar hakkında çok bir tahmin yürütemem bu yüzden testi varsa testlerine bakabilirsiniz ki bu daha sağlıklı olacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı