Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Herhangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum bir sıkıntını görmedim şükür kasası kaliteli bir şarj giriş yeri kulaklık yeri hepsi solda kalıyor o canımı sıkıyor bir de tek RAM ile gelmesi oldu onun hariçinde bir sıkıntısı yok bir işlemci biraz düşük o modelde ama bu ortamda 2060 zor o fiyata 3 tane var almayı düşünüyorsanız alın bence
Tek RAM ile gelmesi çok sorun yaşatmaz bana, 10 senedir 6 GB RAM kullanıyorum. Yeni yeni yetersiz gelmeye başladı.

Tek RAM ile gelmesi çok sorun yaşatmaz bana, 10 senedir 6 GB RAM kullanıyorum. Yeni yeni yetersiz gelmeye başladı.

Misal CS:GO oynuyorsunuz şimdi 200 FPS alırsınız Dual olursa 230 alırsınız etkisi var bende iki tane yapmak istiyorum ama fiyatlar yüksek diye ellemiyorrum ama şimdilik sıkıntı yok oyunlarda yetiyor tabii ki ileride yapacağım

Misal CS:GO oynuyorsunuz şimdi 200 FPS alırsınız Dual olursa 230 alırsınız etkisi var bende iki tane yapmak istiyorum ama fiyatlar yüksek diye ellemiyorrum ama şimdilik sıkıntı yok oyunlarda yetiyor tabii ki ileride yapacağım
Ben de biraz zaman geçip de sıkıntı yaşadığımda alırım büyük ihtimal. Yüksek fiyattaki laptopların RAM'leri de pahalı oluyor bildiğiniz üzere.

Geri
Yukarı