Acerola yan etkileri nasıl geçirilir?

Dün sabah acerola içtim ve yan etki olarak cildimi kabartıp kızarttı. Bunu nasıl geçiririm?

Barbados kirazı/açerola senin bünyen için alerjik. Bir daha tüketmemen akıllıca olur. Herhangi bir şişme yaşarsan şansa eczanede bir iki şeyle müdahele edebilirler ambulans gelene kadar.

Garantili yöntem:
Hastane aciline gidip alerjik reaksiyon için hap alabilirsin veya hızlı etki için serum olarak alırsın. Serum 45 dakika civarında bünyeye gelir, 1-2 saate işler. Genelde bu tip kimyasal setlerden sonra bir hafta kadar yeme içmene, baharat ve tuz dikkat etmen de iyi olur.

Riskli yöntem:
Ulaşabileceğin bir hastane veya sağlık kuruluşu yoksa, şişme belirtisi yoksa, serbest radikal üretimini destekleyen şeylerin tüketimini sıfıra yakınlaştırıp (nikotin, alkol, işlenmiş gıdalar) beslendiğinde azalma olursa böyle yapabilirsin. Azalma olmazsa en kısa sürede hastaneye gitmen gerekir.

Bence doğru yerden yani orijinalini resmi sitesinden almadığınızdan yan etki görmüş olabilirsiniz. Ben yaklaşık 1 haftadır acerola kullanıyorum. Aldığım yeri belirtebilirim.
ASEROLA TOZU SATIŞ SİTESİ - ACEROLA TOZU SATIŞ

Arkadaşlar konuyla ilgili diye tekrar yazmak istedim. Aserola ürünün Türkiye yani en başındaki yerini buldum. Hem de hem çayı ve kapsülü aynı yerde satılıyor. Belki faydalanmak istersiniz diye paylaşıyorum.

aseorola çayı türkiye

Son düzenleme:

Geri
Yukarı