Steam Achievement hunting mantıklı mı?

monsantres

Picopat
Daha fazla  
Neden bilmiyorum canım oyunları böyle oturup her başarımı almak çekiyor. Fakat mantıklı mı karar veremedim. Çünkü ortalama bir oyun için en az 30 saatten bahsediyoruz. 130 civarı oyunum var. Bazı oyunlar 100 saate çıkıyor.
Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bilmiyorum canım oyunları böyle oturup her başarımı almak çekiyor. Fakat mantıklı mı karar veremedim. Çünkü ortalama bir oyun için en az 30 saatten bahsediyoruz. 130 civarı oyunum var. Bazı oyunlar 100 saate çıkıyor.
Sizce değer mi?
Oynarken zevk alıyorsanız sıkıntı yok

Tamamen keyfi bir aktivite. Eğlenecekseniz yapabilirsiniz. Steam Achievement Manager'la oyunu oynamadan başarım alabileceğinizi bilin ama. Hayal kırıklığına uğramayın sonra.

Bir başarı avcısı olan ve kısa süreliğine kupa avcılığı yapmış biri olarak diyorum. Eğer Steam'de başarı avcılığı yapacaksanız bir anlamı yok. Playstation ve Xbox'ta başarı avcılığı yapacaksanız işte o zaman bir anlamı oluyor. Onun dışında Steam'de sadece sevdiğiniz oyunu bir kaç saat daha oynamanıza yarıyor başarı avcılığı.

Steam Achievement Manager'la oyunu oynamadan başarım alabileceğinizi bilin ama. Hayal kırıklığına uğramayın sonra.
Eğer Steam'de başarı avcısı olacaksa bir noktada başarı avcısı topluluklarına katılması gerek. Eğer Achievement Manager kullanıp o topluluklara girerse sopayla kovalarlar onu.

Ban riski de yok.
Başarı avcısı toplulukları için ban riski var. Steam'de başarı avcısı olacaksa o topluluklar şart.

Bir başarı avcısı olan ve kısa süreliğine kupa avcılığı yapmış biri olarak diyorum. Eğer Steam'de başarı avcılığı yapacaksanız bir anlamı yok. PlayStation ve Xbox'ta başarı avcılığı yapacaksanız işte o zaman bir anlamı oluyor. Onun dışında Steam'de sadece sevdiğiniz oyunu birkaç saat daha oynamanıza yarıyor başarı avcılığı.

Eğer Steam'de başarı avcısı olacaksa bir noktada başarı avcısı topluluklarına katılması gerek. Eğer Achievement Manager kullanıp o topluluklara girerse sopayla kovalarlar onu.

Başarı avcısı toplulukları için ban riski var. Steam'de başarı avcısı olacaksa o topluluklar şart.

Ben ban riski yok dediğimde "başarı avcısı toplulukları"nı kastetmedim. Bahsettiğiniz şey dışında gidip Steam Achievement Manager kullanmasında bir sakınca veya ban riski olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı