Steam Achievement Manager/SAM.Picker Rehberi

Merhaba Onur Steam Achievement Manager programını yükledim başarımları ekledim fakat steam sağ tıkladığımda oyun isimleri gözüküyor tıkladığımda ise bu oyunu yüklemek üzereseniz diyor steam hesabımda yüklü olmadığı halde bu oyun ben bu isimlerinin gözükmemesini silinmesini istiyorum ne yapmam lazım sence bugda mı kaldı bilemiyorum?
Bu konu hakkında ne yazık ki bilgim yok. Öyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.

Merhaba Onur Steam Achievement Manager programını yükledim başarımları ekledim fakat steam sağ tıkladığımda oyun isimleri gözüküyor tıkladığımda ise bu oyunu yüklemek üzereseniz diyor steam hesabımda yüklü olmadığı halde bu oyun ben bu isimlerinin gözükmemesini silinmesini istiyorum ne yapmam lazım sence bugda mı kaldı bilemiyorum ?
Program steamdaki oyunlarınız dışında bazı ücretsiz oyunları listeliyor. Herhangi bir bug değil. Eğer farklı oyunlar açarsanız liste değişecektir.

Arkadaşlar bu başarımları alırken hepsini aynı zamanda mı alıyorsunuz yoksa belli etmeyecek şekilde belirli zamanlarda mı alıyorsunuz ona göre bende deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı