Açık liseye geçilmeli mi?

arda.1907

Femtopat
Arkadaşlar kısa keseceğim yks ye hazırlanıyorum iyi bir kolejde okuyorum dershane tarzında eğitim veriliyor tyt dersleriyle birlikte her hafta deneme yapılıyor fakat sınıftaki kişiler her şeye laf yetiştiriyor insanları ezikliyorlar bana yapılmıyor ama ben de rahatsız oluyorum hocalar takmıyo sınıf da değiştiremem tek sınıfız. Sizce sırf okulu ve okuldaki kişileri sevmediğimden dolayı açık liseye geçilir mi? Okulu sevmiyorum zaman kaybı değil verimli geçiyo ama açığa geçsem belki her şeye vakit kalır eğlenebilirim gibime geliyor ama sorun da ben planlı çalışamıyorum. Ne yapmalıyım sizce okulda kalıp sadece derslere mi odaklansam ya da açığa geçip insanlardan kurtulsam mı?

Bu gene senin verecegin bi karar. Okul ortamin da calisamiyorum, evde daha rahat calisabiliyorum. Disiplinliyim, ders videolariyla sinava hazirlanabilirim diyorsan gec. Ama yok her halükarda dikkatim cok dagiliyor diyorsan okul da kalman daha iyi.

Arkadaşlar kısa keseceğim YKS'ye hazırlanıyorum iyi bir kolejde okuyorum dershane tarzında eğitim veriliyor TYT dersleriyle birlikte her hafta deneme yapılıyor fakat sınıftaki kişiler her şeye laf yetiştiriyor insanları ezikliyorlar bana yapılmıyor ama ben de rahatsız oluyorum hocalar takmıyor sınıf da değiştiremem tek sınıfız. Sizce sırf okulu ve okuldaki kişileri sevmediğimden dolayı açık liseye geçilir mi? Okulu sevmiyorum zaman kaybı değil verimli geçiyor ama açığa geçsem belki her şeye vakit kalır eğlenebilirim gibime geliyor ama sorun da ben planlı çalışamıyorum. Ne yapmalıyım sizce okulda kalıp sadece derslere mi odaklansam ya da açığa geçip insanlardan kurtulsam mı?

Bence geç. Bütün gün PC oynarsın, gezersin.

Geri
Yukarı