Açık Liseye geçmek için ne yapılmalı?

Uzatıldı diye biliyorum, meb'in sitesinde "3 NİSAN 2023 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR UZATILMIŞTIR." yazıyor.

Bu deprem bolgesindemi geçerli hocam yoksa tüm Turkiyedemi son sorum sağolun.

Açık liseye geçince devamsızlık yazamıyorlar çünkü senin için öyle bir kavram artık yok. Zaten okula bilgi veriliyordur.
Okulun bilgisi oluyor o zaman tamamdır çok teşekkürler.

Bu deprem bolgesindemi geçerli hocam yoksa tüm Turkiyedemi son sorum sağolun.

Okulun bilgisi oluyor o zaman tamamdır çok teşekkürler.

Klavuzda ve sitede yazılan yazılarda deprem bölgesine dair bir şeye rastlamadım. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE. Hocam belki daha iyi bilir, ama pek sanmıyorum sadece deprem bölgesinde olmasını.

Klavuzda ve sitede yazılan yazılarda deprem bölgesine dair bir şeye rastlamadım. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE. Hocam belki daha iyi bilir, ama pek sanmıyorum sadece deprem bölgesinde olmasını.
Hocam birisi bana tekrar başa dönüyormuşşun 9. Sınıf konularını görüyormuşsun dedi açık liseye mantıksız dedi geçmek. Siz ne dersiniz buna?

Hocam birisi bana tekrar başa dönüyormuşşun 9. Sınıf konularını görüyormuşsun dedi açık liseye mantıksız dedi geçmek. Siz ne dersiniz buna?

11.sınıfsınız diyelim, bildiğim kadarıyla açık liseye geçtiğinizde tekrar 11.sınıftan devam ediyorsunuz, yani buna bir örnek olarak 12.sınıfta üniversite sınavına hazırlanmak için açık lisenin daha iyi olabileceğini düşünenler daha sonra üniversite sınavına giriyor, 9'dan veya 10'dan başlamıyor değil mi? Bunları düz açık lise için söylüyorum, düz açık lisede ders falan görmüyorsunuz ve sadece sınavlara giriyorsunuz diye biliyorum. Mesleki açık öğretim falan soruyor iseniz o kısım hakkında pek bir bilgim yok malesef.

11.sınıfsınız diyelim, bildiğim kadarıyla açık liseye geçtiğinizde tekrar 11.sınıftan devam ediyorsunuz, yani buna bir örnek olarak 12.sınıfta üniversite sınavına hazırlanmak için açık lisenin daha iyi olabileceğini düşünenler daha sonra üniversite sınavına giriyor, 9.dan veya 10.dan başlamıyor değil mi? Bunları düz açık lise için söylüyorum, düz açık lisede ders falan görmüyorsunuz ve sadece sınavlara giriyorsunuz diye biliyorum. Mesleki açık öğretim falan soruyor iseniz o kısım hakkında pek bir bilgim yok malesef.
12. Sınıfım hocam o zaman 12. Sınıfın konularını gorücem tamam o zaman sağolun. Sizce şu durumda açığa geçmek mantıklı deme.

12. Sınıfım hocam o zaman 12. Sınıfın konularını gorücem tamam o zaman sağolun. Sizce şu durumda açığa geçmek mantıklı deme.

12.sınıf konularını görücem derken sınavdan bahsediyorsunuz değil mi? Çünkü dediğim gibi düz açık lisede ders falan görmüyorsunuz, sadece sınavlara giriyorsunuz. Şu durumda derken, eğer kendiniz dersleri çalışacağınızı düşünüyorsanız veya bir şekilde dershane vb. şeyler ile sınavları verebileceğinizi düşünüyorsanız ve okuldan daha çok verimli olacağını falanda düşünüyorsanız geçebilirsiniz diye düşünüyorum, size kalmış diyebilirim.

12.sınıf konularını görücem derken sınavdan bahsediyorsunuz değil mi? Çünkü dediğim gibi düz açık lisede ders falan görmüyorsunuz, sadece sınavlara giriyorsunuz. Şu durumda derken, eğer kendiniz dersleri çalışacağınızı düşünüyorsanız veya bir şekilde dershane vb. şeyler ile sınavları verebileceğinizi düşünüyorsanız ve okuldan daha çok verimli olacağını falanda düşünüyorsanız geçebilirsiniz diye düşünüyorum, size kalmış diyebilirim.
Evet hocam sağolun.

Evet hocam sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı