Acık ogretimde kredi tamamlansa da zorunlu dersler bitirilmeli mi?

Evet 170 kredi kendi başına bir şart değil, zorunlu dersleri de vermeniz şart.
40 tane zorunlu ders kaldıgı yazıyor ve benim kredim su an zaten 80 bu aralar onemsemeye basladım universite icin ve ne yapıcagım hakkında bir bilgim de yok baya uzun mu surer acık lisenin bitmesi orgun egitime mi donsem sizce

40 tane zorunlu ders kaldıgı yazıyor ve benim kredim su an zaten 80 bu aralar onemsemeye başladım universite icin ve ne yapacağım hakkında bir bilgim de yok bayağı uzun mu surer acık lisenin bitmesi orgun egitime mi donsem sizce.

Sadece zorunlu dersleri seçtiğiniz takdirde 5 dönemde mezun olabiliyorsunuz.

40 tane zorunlu ders kaldıgı yazıyor ve benim kredim su an zaten 80 bu aralar onemsemeye basladım universite icin ve ne yapıcagım hakkında bir bilgim de yok baya uzun mu surer acık lisenin bitmesi orgun egitime mi donsem sizce
Benim bildiğim 12 ders seçebiliyordun dönem başına. En son hatırladığım bu. Yani 4 dönemde biter her dönem 12 dersi de geçersen. Ha dönem şartı da var tabii sen yine de resmi siteden şartlarına bak.
Güncelleme: maksimum ders seçme kapasitesi 8'e düşürülmüş.

Son düzenleme:
Benim bildiğim 12 ders seçebiliyordun dönem başına. En son hatırladığım bu. Yani 4 dönemde biter her dönem 12 dersi de geçersen. Ha dönem şartı da var tabii sen yine de resmi siteden şartlarına bak.

Hocam geçen yıl açık liseden mezun oldum dönem başına maksimum 8 ders seçilebiliyor. Yanlış bilgi vermeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı