Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

Ömrümde hakemlere bir kez kötü söz söylemedim. Bu maçı izleyene kadar söylemeyi de düşünmüyordum.

Bu hakemin boğazından geçen her lokma haram. Hakemlikte hata payı olur elbet ama burada ciddi bir şike söz konusu. Bu tür insanlara bir daha maç vermemeleri, insan içine çıkmaya utanmaları lazım.

Fenerin verilmeyen golünu görmedim ama çok net Altay'ın kırmızı kartını yemiştir. Yazık. Onun dışında penaltılar doğru, oyunu da çok durdurmadı. Fenerin penaltıları verilmemiş samimi diyorum görmedim doğrudur muhtemelen, ne yazık ki aynı şekilde Gs'yi de dogramistir.

Dürüst olayım maçı izlemedim geçmiştede bu hatalar çok fazla vardı. Onlardan olduğunu düşünüyorum neyse sağlık olsun. Türk futbolunda hakemlerin hiç bir zaman gelişeceğini düşünmüyorum. İtirazda yapmıyorum artık çünkü klasikleşti her şey.
Anlamıştım zaten çünkü izleseniz hak verirdiniz. Size özet geçmem gerekirse maçın başında Mert Hakan temiz bir şekilde çok güzel bir gol attı ama el dediler ve 1 kere bile izletmediler. Ondan sonrasında rakip oyuncu Michy'i amerikan dövüş sporları gibi aldı ve yere yıktı ama hakem bakmadı bile. Sonrasında Onyekuru, Altay'ın eline ayağı ile vurdu topa vurur gibi ama hakem sadece gülümsedi :) Siz sadece bu maçın yorumlarını dinleyin daha saymadığım bir sürü şey var.

Hocam öylede ben son 2 maçtır izlemiyorum Fenerin maçını doğru düzgün. Çoğu ruhsuz 2-3 adam sayarım yani mücadele eden.
Gayet mücadeleci bir takım var sahada ?

Anlamıştım zaten çünkü izleseniz hak verirdiniz. Size özet geçmem gerekirse maçın başında Mert Hakan temiz bir şekilde çok güzel bir gol attı ama el dediler ve 1 kere bile izletmediler. Ondan sonrasında rakip oyuncu Michy'i amerikan dövüş sporları gibi aldı ve yere yıktı ama hakem bakmadı bile. Sonrasında Onyekuru, Altay'ın eline ayağı ile vurdu topa vurur gibi ama hakem sadece gülümsedi :) Siz sadece bu maçın yorumlarını dinleyin daha saymadığım bir sürü şey var.
Ofsaytımsı varsa hakemimsi de vardır elbet.

Geri
Yukarı