Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

Çok iyi oynamadık doğru ama kesinlikle hakem tarafından tokat yedik.

Maçın kaderini değiştiren tokatlar değil di bunlar. Gol iptali doğru karar, penaltılar doğru karar, hakemlik bir şey yok. Hakemlere güvenmiyorsan garanti oynayacaksın kardeşim Galatasaray önüne gelen takımlara 3 4 gol atıyor emin ol GS'nin de hakkı çok yeniyor. Tarafsız yorum yapalım biraz objektif olun GS feneri 0-3 yendiği zaman bana 1 tane hakem hatası gösteremezsin. Jesusun aşırı abartıldığını düşünüyorum. Fenerbahçe şampiyon olacak bir top da oynamıyor.

Çok iyi oyun beklentiniz ne? İptal edilen gol, verilmeyen penaltı derken zaten ilk yarıda doğrandık biz. Önü kesilen takım daha ne yapsın? Altay'a da helal olsun. Penaltı, karşı karşıya kurtarışlar derken adam kendine geldi. Oynadı olum bu takım. Sadece operasyon çocuklarını yenemedi.
+Adana deplasmanında. Taraftarları çok iyiydi.

@Jaquar tamam işte ağladıktan sonraki maçlar saydıkların. Ağlamayana meme yok tabi. :) İnan zerre umurumda değil artık kim şampiyon kim değil. Jesus'a da acıyorum ki kariyerinde şu lige gelmek gibi bir hata yaptı. Sahada oynanmıyor ki maçlar.

Maçın kaderini değiştiren tokatlar değil di bunlar. Gol iptali doğru karar, penaltılar doğru karar, hakemlik bir şey yok. Hakemlere güvenmiyorsan garanti oynayacaksın kardeşim Galatasaray önüne gelen takımlara 3 4 gol atıyor emin ol GS'nin de hakkı çok yeniyor. Tarafsız yorum yapalım biraz objektif olun GS feneri 0-3 yendiği zaman bana 1 tane hakem hatası gösteremezsin. Jesusun aşırı abartıldığını düşünüyorum. Fenerbahçe şampiyon olacak bir top da oynamıyor.
Ya sonra holigan vs vs. diyorsunuz. Önceden Fenerbahçe çok iyi galibiyetler alırken Galatasaray kötü oyun oynuyordu. Ligi bitirtmiyorlardı, lig şaibeliydi. Şimdi ne değişti ?

Ulan ne karaktersiz adammışsın be Ali Palabıyık. Cidden inanılmaz.

Adalet herkese lazım oluyormuş. GS'ye gülen holigan Fenerlilere yazıklar olsun. Keşke destek çıksaydılar.

beIN sports, mert hakanın iptal edilen golünün tekrarını bile göstermedi 😀
Tek açıdan gösterdi. Tek açıdan hiçbir şey gözükmüyor. Acaba o pozisyonda eli nerede saptayabiliyorlar. :D

@Jaquar nasıl kazandığını da görüyoruz. Oyun oynadığınız 2 maç var şunun şurasında. İteklemeyle, ağlamayla buraya geldi gs. Ligi bitirtmeyiz dediler, aniden lig tertemiz oldu. LOL.
Aynen kesin öyle gelmişizdir zaten. Derbilerde neredeydiniz? 3 derbi 0 gol 1 puan. Fener buralara balı sayesinde geldi. Antalya'nın verilmeyen golü, Kasımpaşa'ya atılan ilk gol gibi.
296822.jpg

galatasaray-a_icardi-den_2_9fdda_800.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı