Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

Galatasaray adalet istediğinde neredelerdi bunlar? Alanyaspor maçı sonrası "Tertemiz" maç diye edit yapan fenerlilerin niye bugün sesi çıkıyor.

Tarafsız baktığım zaman hakem hataları vardı. Özellikle son dakika FB tarafına yapılan bir faul vardı, hemen ceza sahasının gerisinde. Faul yapılan oyuncu Miha Zajc idi sanırım.

Galatasaray adalet istediğinde neredelerdi bunlar? Alanyaspor maçı sonrası "Tertemiz" maç diye edit yapan fenerlilerin niye bugün sesi çıkıyor.
O editleri Galatsaraylılar da yapıyor Beşiktaşlılar da. Tamamen etkileşim amaçlı. Sonuca baksanıza ?

Güzel maçtı şahsen. İlk 5-10 dakikası güzeldi. Hakem kararları hakkında bir fikrim yok.

Klasik GS ppli şahıs hemen bildiri paylaşımı gelmiş.

Sivas maçında diyetini ödediler dostum size. Bizi bu saatten sonra 20 maç kollasınlar boş. Bu gece Fenerbahçeyi şampiyonluktan sildiler. Sezon başı ile sezon ortası bir değil...

O zamanlar liderlerdi sesleri çıkmıyordu. :D Hani işin kötüsü ben başta söyledim bu maç Fenerbahçe aleyhine karar verildi diye adam Galatasaray'a çekiyor şaka gibi.

@Radebaugh Top adamın eline bile değmiyor şaka mısın kardeş sen? Fotoğrafa bakarak yorum yapıyorsunuz bir de. Ben sana binlerce bunun gibi örnek gösteririm. Topu eline aldığında top çizgideydi zaten. Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?
Gole giden Valencia'nın karnına çarpan top ele çarptı deniliyor :D

@Radebaugh Top adamın eline bile değmiyor şaka mısın kardeş sen? Fotoğrafa bakarak yorum yapıyorsunuz bir de. Ben sana binlerce bunun gibi örnek gösteririm. Topu eline aldığında top çizgideydi zaten. Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?
Bir de bu açıdan bakalım deyiyor mu deymiyor mu? At gözlüğünüzü çıkartırsanız görürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zamanlar liderlerdi sesleri çıkmıyordu. :D Hani işin kötüsü ben başta söyledim bu maç Fenerbahçe aleyhine karar verildi diye adam Galatasaray'a çekiyor şaka gibi.
Ozaman siz lider değildiniz. "Lig Temiz Değil" "Ligi Bitirmeyeceğiz." diyordunuz. Sizin için ne değişti ?

Yeni konular

Geri
Yukarı