Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

Hocam normal de zaten Fenerbahçe'ye her zaman yapılıyro ama sizin bu maçı izlediğinizi düşünmüyorum. Hakem son dakika da önünde olan şeyi bile görmedi. 1 kere bile hakemle ilgili konuşmayan Jesus çıldırdı maç bitiminde konuşmaya gitti ve sonuç olarak kırmızı kart verildi Jesus'a :)
Jesus neden kırmızı gördü? Ne dedi? Ali Palabıyık Portekizce biliyor muydu da ne dediğini anladı? Umarım yönetim yumuşak davranmaz.

Vallahi maçı Galatasaray'lı olarak izledim. Şunu söyleyim öncelikle. 2. penaltı kesinlikle yanlış bir karardı. Altay topa doğru müdahale yapıyor. Beyaz oyuncu öncesinde altaya doğru zıplıyor. O zıplayınca da Altay ona çarpıyor. Genel olarak ben hakemi zaten beğenmiyordum. Onun dışında da Fenerbahçe kötü oynadı.

Vallahi maçı Galatasaray'lı olarak izledim. Şunu söyleyim öncelikle. 2. penaltı kesinlikle yanlış bir karardı. Altay topa doğru müdahale yapıyor. Beyaz oyuncu öncesinde altaya doğru zıplıyor. O zıplayınca da Altay ona çarpıyor. Genel olarak ben hakemi zaten beğenmiyordum. Onun dışında da Fenerbahçe kötü oynadı.
Kalecilerin yaptıkları penaltılar genelde bu şekilde oluyor zaten. Eğer oyuncu topu kaleciden kurtarırsa ve kaleci topa dokunamadan adamı düşürürse penaltı.

Aslında boşa tartışıyorsunuz. Neredeyse her maçta hakem hatası oluyor. Örneğin FB maçında olsa GS ve BJK tarafları, GS maçında olsa FB ve BJK tarafları, BJK maçında olsa FB ve GS tarafları bahane buluyor. Aslında olması gereken hepsinin doğruya doğru, yanlışa yanlış demesi gerekir. Bugün 2 tarafa da haksız kararlar verdi hakem.

Aslında boşa tartışıyorsunuz. Neredeyse her maçta hakem hatası oluyor. Örneğin FB maçında olsa GS ve BJK tarafları, GS maçında olsa FB ve BJK tarafları, BJK maçında olsa FB ve GS tarafları bahane buluyor. Aslında olması gereken hepsinin doğruya doğru, yanlışa yanlış demesi gerekir. Bugün 2 tarafa da haksız kararlar verdi hakem.
Bu maçta sadece hakem hatası mı vardı dostum?

Geri
Yukarı