Adana Demirspor 1 - 1 Fenerbahçe

@Rwansaii eline çarptığı anı gösterir misin videoyla? Yayıncı kuruluş göstermedi malum.

@Radebaugh ofsaytımsı :d

Sıkıntı yok. Haftasonu Galatasaray yenilecek, Fenerbahçe 2 maç kaybını 1 maça indirecek. Ben bugün maçı izlerken Fenerbahçe kazanamayacağını söylemiştim ki öyle oldu. Trabzonspor'un da deplasman hasreti son bulacak. Avcı büyük maçlarda özel hazırlıyor takımı oyuncularda ona göre motive oluyor.

Bu maçta sadece hakem hatası mı vardı dostum?
Başka ne vardı? Ben olanı söyledim.

Sıkıntı yok. Haftasonu Galatasaray yenilecek, Fenerbahçe 2 maç kaybını 1 maça indirecek. Ben bugün maçı izlerken Fenerbahçe kazanamayacağını söylemiştim ki öyle oldu. Deplasman hasreti son bulacak Trabzonspor. Avcı büyük maçlarda özel hazırlıyor takımı oyuncularda ona göre motive oluyor.
Ben yenileceğini değil ama berabere kalacağını düşünüyorum fakat Trabzonspor'un ilk 3'e girme ihtimali olduğu için almak zorunda.

Sıkıntı yok. Haftasonu Galatasaray yenilecek, Fenerbahçe 2 maç kaybını 1 maça indirecek. Ben bugün maçı izlerken Fenerbahçe kazanamayacağını söylemiştim ki öyle oldu. Deplasman hasreti son bulacak Trabzonspor. Avcı büyük maçlarda özel hazırlıyor takımı oyuncularda ona göre motive oluyor.
Okan Buruk'un büyük maçlara nasıl hazırlandığını Fenerbahçe maçından hatırlıyor olmanız lazım. Trabzon en iyi ihtimalle beraberlik alabilir Galatasaray'dan.

Sıkıntı yok. Haftasonu Galatasaray yenilecek, Fenerbahçe 2 maç kaybını 1 maça indirecek. Ben bugün maçı izlerken Fenerbahçe kazanamayacağını söylemiştim ki öyle oldu. Trabzonspor'un da deplasman hasreti son bulacak. Avcı büyük maçlarda özel hazırlıyor takımı oyuncularda ona göre motive oluyor.
Bunu en son Fener için söylemiştiniz 3 yiyip Kadıköyden ayrılmıştık.

Galatasaray yenilmez.
@Radebaugh suçlu psikolojisi. Size o maçta 3 puanı hediye ettiler. Gerçi genel olarak öyle bi durum var da neyse :d Ofsaytımsıı .d
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yenileceğini değil ama berabere kalacağını düşünüyorum fakat Trabzonspor'un ilk 3'e girme ihtimali olduğu için almak zorunda.
İddia oynayanlar da öyle diyor ama ters köşe olacak. Trabzonspor deplasmanda basit takımı kaç haftadır yenemediği, Galatasaray kaç haftadır aldığı üst üste galibiyeti düşünülerek çoğu iddia oynayan kesim Trabzonspor yenileceği ve beraberliğe diye oynayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı