Adana demirspor şampiyonluğunu kutlasın diye mi 2 haftadır evde oturuyoruz?

Kim yaparsa yapsın yanlış. Kutlamalarda evde oturan bir kadının vurulduğunu gördüm hatta. Benim önüme Adana demirspor çıktığı için genel olarak onun hakkında yazdım. Bir hafta sonra Süper Lig bitince bütün Türkiye böyle olacak.

Eyvallah Reis'te ben adanalyıım. Böyle bir şey asla yapmam herkes biraz böyle yaklaşmış üzüldüm kendimce. Sonra mesela diyorlar adanalısın sen falan yok ismi bu arkadaşlar sayesinde kötüye çıkıyor ilimin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ceza sonrası ne oldu diye merak edenler arkadaşlar için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eyvallah Reis'te ben adanalyıım. Böyle bir şey asla yapmam herkes biraz böyle yaklaşmış üzüldüm kendimce. Sonra mesela diyorlar adanalısın sen falan yok ismi bu arkadaşlar sayesinde kötüye çıkıyor ilimin.
Her şeyde bir taraflaşma var. Sen Adana'lısın şöylesindir, sen Çorum'lusun köylüsündür, şu takımı tutuyorsun şöylesin, şu partiyi savunuyorsun çomarsın gibi. En ufak konuda taraflaşıp ayrılıyor insanlar. Yani ülkede ne doğru ki maalesef.
Kızdığımız Adana Demirspor ya da bütün taraftarları değil. Bazı kişilerin yaptıkları kural tanımayan davranışlar. Bunların yaptıkları evinde oturup kurallara uyan taraftarların da adını kirletiyor. Bazı kişilerin aklında direkt Adana Demirspor taraftarları böyle işte barbarlar diye kalıyor. Görüntülerde evlerinin balkonlarından kutlayanlar da var. Herkes öyle yapsa ne kadar güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı