Adata 128 GB SSD alınır mı?

Ne dememi bekliyorsunuz arkadaşım belki maddi sıkıntılar çekiyor alamıyabilir .
128 GB olanı aldığı zaman daha büyük sorun çıkacak başına. Hiç yetmediği zaman belki elden çıkarmak isteyecek sonra alıcı bulmaya çalışacak. Almışken para biriktirip iyisini alsın.
Peki Adata su630-650 modelleri nasıl yoksa su800 daha mı iyi
O modeller kronik sorunlu.

James Donkey`in 480 GB SSD'si 310 liraydı, bir ara acaba alsam, mı hâlâ aynı fiyatta mıdır? Ciddiyim. :D
Ne idiği belirsiz bir SSD. Önermem. Ayrıca uyumsuzluk sorunu yaşayan çok.
Peki Adata SU630-650 modelleri nasıl yoksa SU800 daha mı iyi?
SU800 daha iyi. SU630/650 modelleri kronik sorunlu.

Nanokatalog'da var ama stoklarında olup olmadığını sorun derim. Bildiğim kadarıyla ürünleri yurt dışından getirtiyorlar. Bu yüzden beklemek istemezsiniz.

Ayrıca SU800 256 GB fiyatına Samsung 860 EVO 250 GB alabilirsiniz. Bütçeniz varsa Samsung kalitesinden şaşmayın derim. Onun haricinde Gigabyte SSD, Kingston A400, UV500, HyperX Fury modellerine bakabilirsiniz. Crucial BX500 kullanıp memnun kalan var, çok ısınıp performansını düşürdüğünü söyleyenler de var. Çoğunluk memnun ama siz bilirsiniz.

128 GB'lık kapasite göz açıp kapatıncaya kadar doluyor. SU650 toplamda yeniden yazma değeri ise alternatiflerine göre düşük kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden biliyorsun bende kulaklığı var canavar.
Kulaklığı hakkında bir yorum yapmadım, yorumumu okudunuz mu? JD ne idiği belirsiz bir marka demedim, SSD'lerine ne idiği belirsiz dedim.

Ayrıca SSD ile kulaklık bir mi?

İnanmıyorsanız bakın:

Kendi sitesinde de SSD'ye dair hiçbir bilgi yok:

Firmwaresinin ne olduğu belirsiz:

Öyle bir diyorsunuz ki sanki marka denetleyicileri gibi konuşmayın. SSD ile kulaklık aynı mı dedim? Onu demiyorum, öyle bir ne idiği belirsiz marka diyorsun sanki yanında mı çalıştın birkaç arkadaş aldı bu SSD'den yakınlarımda bir problemleri yok.
Marka denetleyicileri gibi konuşmuyoruz. Olan bir şeyi söylüyoruz. Sorun yaşayıp yaşamamamız önemli değil, ne olduğu belirsiz bir ürüne ben paramı emanet eder miyim? Bir İngiliz atasözü boşuna "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim." dememiş. TBW değeri bile belirsiz.

Ekleme: Ayrıca küfür ve hakaretten dolayı sizi raporladım. En kısa zamanda uygun cezayı almanız dileğiyle...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı