Adata SU630 480GB 5MB yazma sorunu

Şu anda sadece bilgisayarımda CrystalDiskMark olduğu için şimdilik bunu atıyorum. İleri zamanlarda öbür testi atacağım.

Bilgisayarın internete çıkabiliyorsa HDTune 5 indirip test etmek zor olmayacaktır diye tahmin ediyorum :) Önemli olan diğer test çünkü.

Bilgisayarın internete çıkabiliyorsa HD Tune 5 indirip test etmek zor olmayacaktır diye tahmin ediyorum :) önemli olan diğer test çünkü.

Ekran Alıntısı1.JPG

Okuma sonucu böyle.

Ekran Alıntısı2.JPG

Yazma da ise hata alıyorum.
Bir de SSD SATA 3 6.0gb/s ye bağlı. Sdd 60 dereceye kadar çıkıyor ayrıca

Dikey inişleri fark etmişsindir, performans anlamında bir problemin yok ancak bu dikey inişler her ne sebep ile oluyorsa dosya aktarımını o an belirgin bir sekteye uğratıyor. Bu da 200MB/s ile büyük zip dosyalarını bile kopyalarken aniden düşük yazma değerleri almana sebep oluyor. Oyunlarda çok kısa süreli, anlık takılmalar olarak da kendini belli edebiliyor.

Senden aynı testi tekrar yapmanı ve paylaşmanı rica edeceğim. Bakalım bir sonraki teste kaç adet down noktası oluşacak.

Şu anda SSD 70 derece anlaşılan garantiye vereceğim.
Dikey inişleri fark etmişsindir, performans anlamında bir problemin yok ancak bu dikey inişler her ne sebep ile oluyorsa dosya aktarımını o an belirgin bir sekteye uğratıyor. Bu da 200MB/s ile büyük ZIP dosyalarını bile kopyalarken aniden düşük yazma değerleri almana sebep oluyor. Oyunlarda çok kısa süreli, anlık takılmalar olarak da kendini belli edebiliyor.

senden aynı testi tekrar yapmanı ve paylaşmanı rica edeceğim. bakalım bir sonraki teste kaç adet down noktası oluşacak.

Buyrun tekrar yaptım ama SSD 68 dereceyi gördü ve sanırım pek iyi değil.

Ekran Alıntısı3.JPG

Aşırı derecede olmasa da bu da sorunlu modellerden, okuma esnasında drop yiyor. Az sayıda büyük dosyanın okunduğu kolay senaryolarda bile drop yediği anlamına geliyor. Oyunlarda, fark etmesen de minik drop'lar da yaşarsın bu durum sebebiyle.

Servise gönder ve iadesini talep et. 20 gün içerisinde olumlu yanıt almazsan THH başvuru rehber konumuz var. Kesin olarak iade almanı sağlarız.

Aşırı derecede olmasa da bu da sorunlu modellerden, okuma esnasında drop yiyor. Az sayıda büyük dosyanın okunduğu kolay senaryolarda bile drop yediği anlamına geliyor. Oyunlarda, fark etmesen de minik drop'lar da yaşarsın bu durum sebebiyle.

Servise gönder ve iadesini talep et. 20 gün içerisinde olumlu yanıt almazsan THH başvuru rehber konumuz var. Kesin olarak iade almanı sağlarız.
Çok teşekkürler yardımlarınız için en yakın zamanda başvuracağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı