Adata SU650 ASU650SS 120 GB iyi midir?

@kino Neye göre güvenilmez? Türkiye'de tanınmıyor olması güvenilmez olacağı anlamına gelmiyor.

Ek olarak çok daha ucuz değil, ama yine de ufak bir pay var. Son zamanlarda sorun çıkartan A400 yerine tercih ederdim.

Yine de Gigabyte, Apacer'e göre bir tık önde.

@kino Neye göre güvenilmez? Türkiye'de tanınmıyor olması güvenilmez olacağı anlamına gelmiyor.

Reddit gibi Amerika ve Avrupa kullanıcı ağırlıklı platformlarda da pek övüldüğünü duymadım (hatta güvenilmez ve ucuz deyip geçiyorlar) tabii yurtdışından kastımız Çin, Tayland ve Filipinler değilse.

Reddit gibi Amerika ve Avrupa kullanıcı ağırlıklı platformlarda da pek övüldüğünü duymadım (hatta güvenilmez ve ucuz deyip geçiyorlar) tabii yurtdışından kastımız Çin, Tayland ve Filipinler değilse.
Zaten övmelik bir durum yok. Bütçe belli, kalite belli. Önerebileceğimiz SSD'ler sınırlı. Kötünün iyisi bunlar.

Yani 3'ünden biri iyi de hangisini almam lazım uzun ömürlü ve performans lı.

Böyle gidersen sabaha kadar tercih yapamazsın. Üçünün fiyatlarına bak uygun bulduğunu al. Hepsi (eğer üretim arızası yoksa) aşağı yukarı benzer performansı ve ömrü verecektir.

@Finisterre bu skalada James Donkey de var hatta öven ciddi bir kitle ama önermiyoruz. Apacer için de kişisel görüşüm bu yönde. WD, Kingston, Gigabyte varken.

Geri
Yukarı