Adil Rami Fenerbahçe'de

Ben bazı Fenerbahçeli arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Kendi takımlarına gelen her oyuncuya ilah muamelesi yapıyorlar. Bu takıma Sadık geldi, "bu adam 3 büyüklerde oynayacak kapasitede değil" dedik, FB'liler saldırdı "yerli Puyol kıskanma, yürekten oynuyor" dediler. Serdar Aziz'i Galatasaray sürekli sakatlık bahaneleri olduğu için kovdu, FB alınca FB'liler "milli takım stoperini bedava kaptık, hahaha" dediler. Şimdi soruyorum yerli Puyol Sadık neden oynamıyor, muhteşem stoperdi hani? Bedavaya kaptık diye göbek attığınız Serdar Aziz nerede niye oynamıyor, yoksa sakat mı?

Bir futbolcudan çok badici pozu vermiş arkadaş :)
Zaten en son futbolculuğu ile değil çamur güreşi ile gündeme gelmişti. Marsilya takımı futbol dışı hareketlerinden dolayı sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti ve kulüpsüz kaldı. Avrupa futbolundan da başka talip olan çıkmadı. Riskli bir transfer.

Son düzenleme:
Nargile kafeciye benziyor. Adama kronik sakat diyorlar. Fenerli değilim ama umarım başarılı olur. Lige kalite katar. Son olarakta umarım 1-2 sene sonra Başakşehir'e transfer olmaz.

Ben bazı Fenerbahçeli arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Kendi takımlarına gelen her oyuncuya ilah muamelesi yapıyorlar. Bu takıma Sadık geldi, "bu adam 3 büyüklerde oynayacak kapasitede değil" dedik, FB'liler saldırdı "yerli Puyol kıskanma, yürekten oynuyor" dediler. Serdar Aziz'i Galatasaray sürekli sakatlık bahaneleri olduğu için kovdu, FB alınca FB'liler "milli takım stoperini bedava kaptık, hahaha" dediler. Şimdi soruyorum yerli Puyol Sadık neden oynamıyor, muhteşem stoperdi hani? Bedavaya kaptık diye göbek attığınız Serdar Aziz nerede niye oynamıyor, yoksa sakat mı?

Zaten en son futbolculuğu ile değil çamur güreşi ile gündeme gelmişti. Marsilya takımı futbol dışı hareketlerinden dolayı sözleşmesini tek taraflı olarak fes etti ve kulüpsüz kaldı. Avrupa futbolundan da başka talip olan çıkmadı. Riskli bir transfer.

Yurtdışından gelen iyi denilen transferler zaten hep adam edersen iyi edemezsen elinde patlıyor şeklinde :)

@Onur Altuğ Sever Sadece takıma özel taraftarda olsa ne ala, Çoğu türk takımı taraftarı böyle.
Çok isyan ederlerse yabancı ve ismi ünlü olmuş. Ama yetenek olarak ölü zamanlarında alınan yaşlı futbolcuyu bile ilahlaştırıyorlar. Halen genç futbolcu alıp geliştirip üzerinden para kazanmayı çözemediler.

FC Porto bu konuda hep kıskanmışımdır. Alt yapıdan aldığı futbolcuyu yetiştirip takım bütçesini geliştiriyorlar.
Bizim futbol takımları ise asla takıma ısınamayacak adamlara bir sürü paralar saçıyor.

FB'li arkadaşların beklentiyi çok yüksek tutmamalarını öneririm. Sözleşmesi gereği riske girilebilecek bir transfer. Sonuçta çok büyük maliyetler karşılığında gelmedi. Yaşı da genç olmayan bir futbolcu. Bekleyip göreceğiz.

FB'li arkadaşların beklentiyi çok yüksek tutmamalarını öneririm. Sözleşmesi gereği riske girilebilecek bir transfer. Sonuçta çok büyük maliyetler karşılığında gelmedi. Yaşı da genç olmayan bir futbolcu. Bekleyip göreceğiz.
Ben bu olayın bugunu buldum zaten hocam, Vedat'a fazla güven bağlamadım ve şuan boğa gibi oynuyor. :)

Ben bu olayın bugunu buldum zaten hocam, Vedat'a fazla güven bağlamadım ve şuan boğa gibi oynuyor. :)
Ama Vedat zaten potansiyeli belli olan, ülkemizden bildiğimiz bir oyuncuydu. Ben pek şaşırmadım böyle oynamasına. Doğru şekilde beslendiği sürece daha çok gol atacaktır. FB gollerinin büyük çoğunluğu Vedat'tan gelecek diye düşünüyorum. Eğer bulduğunuz bug Diagne üzerinde yarayacaksa hemen verelim :) Başımıza bela oldu herif :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı