Adil Rami Fenerbahçe'de

Ersun Yanal gibi bir isimle çalışacağı için disiplinsiz bir durumu olmaz ve o kafanın tamamını futbola vermesini sağlar ersun yanal. Güzel bir disiplinde adapte olursa gayet başarılı olur. Marsilyada sözleşme fesihi toplumsal bir yardımlaşma için izin alıpta gitmiş bilindiği gibi değildi twitterda durumu açıklamışlardı muhabirler.

Sonuç olarak faydalı bir transfer olacağını düşünüyorum, bütçe kısıtı olduğu dönemde de bonservissiz gelmiş olması çok çok iyi.

Bu zor dönemde bu transferin bonservissiz olması zaten tek sevindiren tarafı. Umarım faydalı olur ve savunma hattı biraz toparlanır. Orta saha oyuncuları ile defans yapmak hoş değil...

33 yaşındaki birine stoperi emanet etmek kafada soru işareti bırakıyor. Lakin tecrübesiyle illa ki faydası olacağına inanıyorum. Herkes bir Emre Belözoğlu olamıyor malesef, 33 yaşında umarım tatil yapmaya gelmemiştir.

33 yaşındaki birine stoperi emanet etmek kafada soru işareti bırakıyor. Lakin tecrübesiyle illa ki faydası olacağına inanıyorum. Herkes bir Emre Belözoğlu olamıyor malesef, 33 yaşında umarım tatil yapmaya gelmemiştir.
Bence görüntüsü ile hala 27-28 bir görüntü çiziyor, belli ki bu zamana kadar yatmamış çalışmalarına devam etmiş. Bence en az 1 sene tam performans alacağız gibi. +1 ne olur bir fikrim yok. Bekleyip göreceğiz.

Bu yıl bir Fenerbahçe'li olarak takımdan ümidim geçen seneye göre daha fazla. Umarım güzel transferler yaparak ve iyi oynayarak hak ettiği yere ulaşır. Fanatik değilim. Oyuncu hakkında ise bence defans oyuncusuna ihtiyacımız vardı bakalım umarım takıma bir şeyler katar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı