ADSL internet SNR margin ve hat zayıflaması

T.t yavaş yavaş ftth (fiber) altyapı için çalışmalara başladı, ileride fiber gelme ihtimali var. Bir gün bir bakarsın, kazı yapılmış, kapının önüne ofsdyi bina girişine ofdk'yı koymuşlar.. dolayısıyla kötü düşünme.
Vallahi okuldan eve gelirken bazen görüyorum sokakda kazı çalışması yapıyolar azcık yürüdükden sonra bi bakıyorum kanalizasyon temizliğiymiş :D

Hocam aslında çok yakında T7 kabin var ama kullanılmıyor sanırsam.
O kabin orda durmaz öyle boşu boşuna. Belki de portlarda sıkıntı vardir. Ama senin portun şuanda adsl'de aek (adsl) portundan alıp, VDSL portuna koysalar bir nebze de olsa snr marjin yükselir. En azından kopmalar düşer. T.t müdürlüğüne gidip, acil olduğunu soylemelisin. Evden çalışıyorum de.

Vallahi okuldan eve gelirken bazen görüyorum sokakda kazı çalışması yapıyolar azcık yürüdükden sonra bi bakıyorum kanalizasyon temizliğiymiş :D
Şans biraz. Ev eski mi yeni mi?

O kabin orada durmaz öyle boşu boşuna. Belki de portlarda sıkıntı vardir. Ama senin portun şu anda ADSL'de aek (ADSL) portundan alıp, VDSL portuna koysalar bir nebze de olsa SNR marjin yükselir. En azından kopmalar düşer. T. T müdürlüğüne gidip, acil olduğunu soylemelisin. Evden çalışıyorum de.

Şans biraz. Ev eski mi yeni mi?

Tamamdır hocam. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı