Aerocool Airhawk Duo kullanıcı deneyimi

Benim ekran kartım da sarkıyor, ağır modellerde böyle maalesef. ilerleyen dönemlerde bundan almayı düşünüyorum;

güzelmiş dikey tutacaksa. alayım ben de ondan. teşekkürler.
güç kaynağından memnun musun bu arada? sessiz bir güç kaynağı alacağım 650w ve üzeri ve japon kapasitörlü.

güzelmiş dikey tutacaksa. alayım ben de ondan. teşekkürler.
güç kaynağından memnun musun bu arada? sessiz bir güç kaynağı alacağım 650w ve üzeri ve japon kapasitörlü.
Memnunum f/p olarak güzel bir ürün, kaliteli bir marka zaten. Şansıma benimkinde CW çıktı bi ara değişim yaptırmam lazım.

@Vorplody Hocam ilk olarak özür dilerim, konunuz dışı ancak; A90 Bloody mouse kullanıyorsunuz galiba, ben de aynı mouse kullanıyorum ama LED'leri sizde olduğu gibi değil, ayarladığım da renkleri değişiyor ama sizde olduğu gibi nasıl yaparım? Siz nasıl yaptınız? Tekrardan konuyu saçma bir noktaya taşıdığım için özür dilerim.

Öncelikle nezaketiniz için teşekkürler, özür dilemenize gerek yok bu forum bilgi alışverişi için var zaten Benim mouse Bloody A9. Aynı renkte nefes alıp verme efektiyle yanıp sönüyor, rengi ya da efekti ayarlanamıyor. 5 yıldır kullanıyorum kendisini, bozulsa da başka mouse alsam ama Bloody’nin değişik bir kalitesi var sanırım

Merhaba, a-RGB sistem istiyorum da bu kasa ve ASRock B450M PRO4 düzgün, senkronize bir şekilde çalışır mı?

@Hank Moody B450M Pro4 ARGB destekliyor bağlantıları yaptığın zaman çalışır.

Bu 3 pinli argb headerlarda da farklı farklıymış sanırım da ondan bir sorayım dedim, teşekkürler.

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bu kasa konusunda kararsız kaldım. Cooler Master MB511, Aerocool Airhawk Duo veya Phanteks P400A non-digital arasında hangisini almalıyım (fan takviyesi olmadan ve RGB göz önüne alınmadan).
Eğer cevabınız Aerocool Airhawk Duo ise bu kasa hakkında birkaç sorum olacaktı.
LED'ler kapanabiliyor mu veya rahatsız ediyor mu?
Kasa çok kaba duruyor mu?
Fan Hub'a 4 pin fan takabilir miyim?

Dediğiniz 3 kasada güzel hava akışına sahip kasalar. Benim gönlüm Air haw duo dan yana. Sorularınıza cevap verecek olursak eğer. Led'ler kapanıyor. Kasa çok yakın değilse rahatsız etmiyor. Kasa göründüğü kadar kaba durmuyor. Kontrolcüye ne yazık ki 4pin fan takamıyorsunuz. AeroCool yada uyumlu model 6 pin fan takabiliyorsunuz sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…