Aerocool Cylon 4 İlk İzlenim

Soğutucu aldım ama amd plastiklerinden biri fabrika hatalı çıktı tek köşesi kırık montajda bi sıkıntı olurmu sence dostum? , Kutudan çıkan anakart arka plakasına giriyor plastik onda bi sıkıntı yok. Ayrıyetten soğutucunun yanında mx-4 2019 edition macun aldım.

Hocam o hızlarda ses geliyor mu pek dışarıya?

O plastikler herhangi bir bilgisayarcıdan 5-10 TL'ye temin edilebilir ama soğutma tam oturmazsa tabiki sıkıntılar çıkar. Köşesi, dişlisi kırık bir parçayla montaj yapmayın, mutlaka değişmenizi öneririm. AMD AM4 plastik braket derseniz anlarlar.

Hocam o hızlarda ses geliyor mu pek dışarıya?
Hiç ses yok %50'den sonra ses gelmeye başlıyor %75'den sonra baya ses geliyor oda normal bence. Boşta 30-35 arası oluyor sıcaklık bu arada, oyun oynarken genelde 60-65 arası çok memnunum şuan için.

Aerocool ore kasama takabilir miyim? Bugün aldım ama sanırım ölçüleri tutmuyor daha montajı denemedim, denemeden iade edeyim eğer sığmaz ise teşekkürler.

Aerocool ore kasama takabilir miyim? Bugün aldım ama sanırım ölçüleri tutmuyor daha montajı denemedim, denemeden iade edeyim eğer sığmaz ise teşekkürler.

Eğer kasanız aşağıdaki linkteki modelse sığmayabilir. Cylon 4 160mm yüksekliğe sahip, sizin kasanız maksimum 155mm işlemci soğutucu destekliyor. Ölçülere bakmadan satın almak da iyiymiş hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…