Aerocool VX serisi 400W inceleme

İlk incelemem, hatam olmuşsa affola. Resimler daha netti ama Technopat'ın resim boyutu sağ olsun, biraz kalitesi düşmüş olabilir.

PSU'nun kutusu:

Kutu içeriği:

PSU'nun özellikleri:

PSU güç kabloları:2 sata güç kablosu, 24 pin güç girişi, 6 ve 8 pin PCİ express güç kablosu, 2 adet molex güç kablosu.

Artıları:400W olmasına rağmen, 8 pin express ve 6 pin express güç girişi olması, 400W olup 12V kanalının 324 olması ve 85 TL olmasına rağmen kaliteli olması

Eksileri: Sadece 2 sata güç kablosunun olması, kısıtlama olması kötü olmuş, anakarta güç veren pinlerin tek bütün olması.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, güle güle kullanın .

Hayırlı olsun, güle güle kullanın .

Teşekkürler, bu arada incelemede bir eksik var mı? İlk inceleme nede olsa.

80+ Sertifikası'mı yok ben'mi göremedim?

Sertifikalı olmasını ben de isterdim ama 80+ için ya nagas diye bir marka alacaktım, o markayı da bilmiyorum, ya da baya para koyacaktım, 400W için fazla parada koymak istemedim.

Evet sessiz, uzun zamandır kullanıyorum ve tozun içinde şuan, halen ses yok.
Çok teşekkür ederim hemen sipariş edeyim o zaman Bende everest psu var 230W. İnanın özellikle geceleri odada durulmuyor rüzgar uğultusu gibi müzik açınca duymuyorum sesi ancak

Arkadaşlar ürünü aldım 2 gün oldu. Şimdilik memnunum teşekkürler

Yardımım dokunduysa ne mutlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…