Aerocool VX serisi 400W inceleme

İlk incelemem, hatam olmuşsa affola. :) Resimler daha netti ama Technopat'ın resim boyutu sağ olsun, biraz kalitesi düşmüş olabilir. :)

PSU'nun kutusu:
P1050553.JPG

Kutu içeriği:
P1050560.JPG

PSU'nun özellikleri:
P1050557.JPG

PSU güç kabloları:2 sata güç kablosu, 24 pin güç girişi, 6 ve 8 pin PCİ express güç kablosu, 2 adet molex güç kablosu.

Artıları:400W olmasına rağmen, 8 pin express ve 6 pin express güç girişi olması, 400W olup 12V kanalının 324 olması ve 85 TL olmasına rağmen kaliteli olması

Eksileri: Sadece 2 sata güç kablosunun olması, kısıtlama olması kötü olmuş, anakarta güç veren pinlerin tek bütün olması.

Son düzenleme:
Aerocool serisi nasıldır? Yakında güzel bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. 850W +80 Aerocool serisi bir PSU ( Kabloları çıplak değil ) almayı düşünüyorum. Ne dersiniz, önerir misiniz? Corsair alacaktım ama baya pahalı onlar kendilerini aşmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aerocool serisi nasıldır? Yakında güzel bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. 850W +80 Aerocool serisi bir PSU ( Kabloları çıplak değil ) almayı düşünüyorum. Ne dersiniz, önerir misiniz? Corsair alacaktım ama baya pahalı onlar kendilerini aşmış.

Corsair biraz bütçe aşıyor doğrudur, Aerocool iyi bir marka kaliteli ve sağlam, bir sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımın içinden fan uğultu sesi geliyor umarım bu güç kaynağından gelmiyordur ayırt edemiyorum kasada 1 adet egzos fan 1 adet işlemci fanı bide fan kapakta fan var ne yapabilirim?

Geri
Yukarı