Aerox 3 Wireless vs Logitech G PRO Wireless

Barskk

Hectopat
Kablosuz, fiyatını hak eden ve beni ileride üzmeyecek bir fare almak istiyorum. İki farenin de incelemelerini izledim. Benim için en önemli olan bundan birkaç ay sonra farenin kendini bozmaması. Örnek olarak Clickler'de gıcırtı, yine cliklerde sağ ve sol Click'in eşitliğinin bozulması, dış iskeletin yıpranmaması gibi gibi sorunlar.
Bu mouseları uzun süre kullananlar varsa yorumlarını belirtirlerse gerçekten sevinirim. Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 senedir G Pro Wireless kullanıyorum. Çift tıklama gibi herhangi bir kronik sorun yaşamadım henüz. Kablosuzu da inanılmaz kaliteli ve güvenilir, hiç lag kopma snapping gibi şeyler yaşamadım. Ancak fiyatı biraz tuzlu. Onun yerine ondan daha hafif ve bir tık daha iyi bir sensöre sahip, aynı zamanda fiyatı daha uygun bu mausu öneririm:

1 senedir G Pro Wireless kullanıyorum. Çift tıklama gibi herhangi bir kronik sorun yaşamadım henüz. Kablosuzu da inanılmaz kaliteli ve güvenilir, hiç lag kopma snapping gibi şeyler yaşamadım. Ancak fiyatı biraz tuzlu. Onun yerine ondan daha hafif ve bir tık daha iyi bir sensöre sahip, aynı zamanda fiyatı daha uygun bu mausu öneririm:
Cyperpunk edition olmasa şu an düşünmeden alırdım ama odama ve ekipmanlarıma falan hiç uygun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı