Ağladığınız oyunları anlatın

Bina yoğun saldırı altındaydı, çünkü binada Dimah vardı, Dimah bilindiği üzere Asilerin sivri zekası, Dimah ölünce her şeyin biteceğini sanan tüm Di Ravello'nun askerleri Dimah'ın bulunduğu binaya saldırdı, Rico Dimah'tan binada çıkmasını istedi, ama Dimah Rico'nun ölmemesi ve Di Ravello'nun yenilmesi için kendini feda etti. Zaten ardından direkt Di Ravello'yu öldürüyoruz, ama son bölümde bir tutarsızlık var, son bölümdeki yanardağ aktifti, ben oyunu çok sevdiğim için 1-2 hafta falan açık dünyasında hep gezindim, ama o yanardağ hiç patlamadı 🤔.
Hocam Rico zaten ölmeyecekti orada Dimah'ı çıkarmak istiyordu, Dimah'ta gelmek istemedi yani orada kurtarmak zor değildi. Dimah'ı kurtarmak Rico'nun ölümüne yol açmıyordu ki? Dimah galiba intihar etmek istiyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, Vesemir vardı bir de. Ağlamadım ama gerçekten üzülmüştüm.

Hocam Rico zaten ölmeyecekti orada Dimah'ı çıkarmak istiyordu, Dimah'ta gelmek istemedi yani orada kurtarmak zor değildi. Dimah'ı kurtarmak Rico'nun ölümüne yol açmıyordu ki? Dimah galiba intihar etmek istiyordu.
"Zaten hayatımı uzunca yaşadım." "Benim hatalarım da oldu zaferlerim de."

Bu iki sözü ölmeden önce söylemişti Dimah. İntihara meyilli olabilir de olmayabilir de, vallahi hikayeyi oynamayalı uzun zaman oluyor, oynamaya çalışacağım bakalım şuanki bilgisayarımda. Optimizasyon sorunları olduğu için çok düşük FPS alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı