Ağladığınız oyunları anlatın

The Last Of Us 2'yi izlemeye başladım. Joel'in ölümünü kabullenemiyorum hâlâ.

Lee ve Kenny'nin ölümüne aşırı üzüldüm.

Aiden'in gitmesine üzülen Jodie'nin yalnızlığı ağlatmıştı beni. Oyunun sonunda başkasıyla olabiliyordunuz fakat Jodie'nin içindeki düştüğü o yalnızlık çok üzücüydü.

The Last Of Us 2'yi izlemeye başladım. Joel'in ölümünü kabullenemiyorum hâlâ.

Lee ve Kenny'nin ölümüne aşırı üzüldüm.

Aiden'in gitmesine üzülen Jodie'nin yalnızlığı ağlatmıştı beni. Oyunun sonunda başkasıyla olabiliyordunuz fakat Jodie'nin içindeki düştüğü o yalnızlık çok üzücüydü.
Joel'in ölümü harbiden çok kötüydü ya :/ Birde öldükten sonra Joel'in evini gezerken bildiğin hüngür hüngür ağladım.

Ağlama değil de üzüldüğüm var.
Süprizbozan'a alın arkadaşlar. Ceza yersiniz.

1592562148714.png

1592562320645.png

1592562384157.png

Ağlama değil de Call of Duty 4: Modern Warfare final bölümü cidden beni derinden etkilemişti. Ağlamak üzerinde olursun ya hani ağlamazsın, bende de o olmuştu işte. (Fazla duygusal bir insan değilim zaten o yüzdendir. :))

Gaz, Griggs ölümü çok üzücüydü. :(

Oyunun senaryosu çok başarılıydı zaten çoğu oyuncuyu etkiledi, ağlattı. Infinity Ward konuşturmuş senaryoyu. Bazı kaynaklarda zaten en iyi Call of Duty oyunu olarak geçiyor. :)

2-3 sonu var ama hepsi üzüyor. Ya Ava'yı ve Sarah'ı öldürüyoruz ve ölümsüzlüğün bulunmasını engelliyoruz. Başka bir seçenek ise Tom'u kapattırıp ölümsüzlüğe izin veriyoruz. İkisi de çok üzücü bence.
2 sonu var. Chloe'yi veya tüm kasabayı öldürüyoruz. Ben Chloe'yi öldürdüm çünkü doğanın kanunlarını unutmamak gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı