Ahmet Sonuç Evliliğine Gelen Yorumlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok severdim sizi yanılmışım eleştiri yapmayı bile bilmeyen bir insandan bilgi edinmeye çalışmışız, kendime acıyorum resmen sizden bir şeylere öğrenmeye çalıştığım için, eleştiri yapmadan önce işlerin aslının ne olduğuna o her gün onlarca topladığınız bilgisayarların içerisinden ulaşabilirsiniz ayrıca eleştiri ve hakaretin ne olduğunu, nasıl yapıldığını da kolayca öğrenebilirsiniz, kendinize iyi bakın Very'a bakmayın pek de önemli değil daha da ne sitenize girerim ne de videolarınıza bakarım.

Bu espriyi anlamayacak bir Jahrein izleyicisi olduğunu düşünmüyorum. Zaten adam bunu her yayın yapıyor. İlk defa izlesen bile anlayacak zeka seviyesinde olman lazım. Adam yaparken zaten ses tonunu ve hareketlerini değiştiriyor. Hadi diyelim o zeka seviyesinde değilsin. Yapılan bu olayı doğrulamasan bile eşine laf atmak aşırı derece saçma. Jahrein'e "omurgasız" desen yine sıkıntı çıkmayacak ancak eşine demek ayıp olmuş.

Merhaba,

Gönderide yorum yaptığım olayın role-play olduğu belirtilmiş lakin izleyiciler içerisinde bunun role-play olduğunu anlayamayacak yaşta kullanıcılar olabilir. Bunu doğru bulmadığımı tekrar belirteyim.

Öte yandan bunu dile getirirken kullandığım üslup yanlış ve yakışıksız olmuş, özür dilerim.

Sevgiler.

Gerçekten size yakışmadı.

Jahreini pek takip etmiyorum ama yapılan gerçekten komik olmuş.

Bahsedilen videoyu izledim şaka olduğu çok belli. Bunu anlamayıp ileride karıma böyle davranmalıyım diye düşünecek biri olduğunu sanmıyorum.

Bu pewdiepie'ın zamanında nazi, beyaz ırkçısı diye linçlenmesine benzemiş. Bir gün insanlar bunlara katlanmaktan sıkılıp ironiyi, kara mizahı bırakacak diye korkuyorum.

Hiçbir videosunda Recep Baltaş'ın argo bile kullandığını duymamıştım ama sosyal medyanın kuytu köşelerinde kullanıyormuş demek ki. Jahrein'e kötü örnek olma konusunda laf edenler kendi hal ve hareketlerini de sorgulamalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı