Aile baskısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabii ki bu davranış doğru değil ama bu kişinin anlık siniriyle ortaya çıkacak şeyler şahsen tüm bu emeğin sonuçsuz kalmasına kim sinirlenmezki.
Öyle ama anlık değil ve bu ilk de değil. Daha 2 sene önce 6. Sınıfken derste konuştugum için hoca anneme mesaj atmisti. Annem bunu görüp beni yurda göndermeye karar verdi ve hatta beni sordular görevliler gelip. Ancak son anda gitmedim. Fakat bu sefer çok daha ciddi çünkü hem meslek lisesi diyor hem de yurda verip bir daha eve gelmemi istemiyor.

Sinir krizi geçiriyorsa kendinde değil demektir. Ayrıca konu sahibinin dediklerine bakılırsa sadece sinir krizi geçirdiğinde böyle şeyler yapıyor.
Annem günlük hayatta da kolay kolay sinirlenebilir ama bunlar öyle geçici falan değil. 2 abim var onlar da sınavlara girdi hatta biri 2 3 kez girdi YKS'ye ama annem bu kadar ses etmedi. Şimdi onların hıncını mı benden alıyor yoksa bana farklı mı davranıyor anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çalışıp 340 aldıysanız bence bir şey dememesi lazım. He ama sene boyunca yatıp 340 aldıysanız doğru bir davranış olmasa da kızmakta haklı, tabii ki çok abartmış annenizle bir konuşmanız gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı