Aile baskısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şiddeti tebrik eden var hocam. "Annedir, sever de döver de.", "Sen çalışmamışsın onların o kadar parası boşa gitmiş.".
Kızmayı normal karşılıyorum lakin şiddeti normal karşılamak saçma bir düşünce tarzı.

Çok basitmiş gibi bir de evden kaç diyorlar :D Her olayda böyle tepki veriyorsanız siz kaçın görelim.

Vurması doğru değil ama sen de emek vermeyip verilen imkanları değerlendiremediysen kızması normal. Tekrar diyorum vurmasına ben de karşıyım ama sinirlenmesine hak veriyorum, kusura bakmasın kimse.

Sinirlenebilir ona bende katılıyorum ama bu kadarıda olmaz kusura bakılmasın da ölsen umurumda değil demek ne demek senin evladın o? Ve ayrıca kötü de bir puan almamış.

Sinirlenebilir ona bende katılıyorum ama bu kadarı da olmaz kusura bakılmasın da ölsen umurumda değil demek ne demek senin evladın o? Ve ayrıca kötü de bir puan almamış.
Sinirlenmek her insanda olan bir şey hocam, şahsen bu durumda maddi açıdan da yıprandığı için kızması normal lakin bunu şiddete veyahut umursamazlığa getirmek doğru değil.

Gerçekten olay fazlasıyla uzadı. arkadaşlar hepinizin haklılık payı var bir yerlerde. Ama isterseniz kapatalım konuyu. Kimse tartışmasın. Ben tavsiyelerimi aldım. Teşekkürler

Sinirlenmek her insanda olan bir şey hocam, şahsen bu durumda maddi açıdan da yıprandığı için kızması normal lakin bunu şiddete veyahut umursamazlığa getirmek doğru değil.

Evet kızmasına bende bir şey demiyorum ama şiddet ve o sözleri söyleyemez söylememeli demiyorum bak ha söyleyemez diyorum öyle bir dünya yok.

Mesajlara bak olum saçma sapan konuşanlar olmuş birde bunların çocukları olacak eyvah eyvah.

Gerçekten olay fazlasıyla uzadı. arkadaşlar hepinizin haklılık payı var bir yerlerde. Ama isterseniz kapatalım konuyu. Kimse tartışmasın. Ben tavsiyelerimi aldım. Teşekkürler.
Kavga durumu yok, normal bir fikir alışverişi var senin bu konunun içinde olan bir söylemden dolayı sadece. Bence kötü bir şey değil bunun uzaması. Tartışmak, fikir alışverişi devam ediyorsa ya da karşındakini suçlamadan kendi argümanlarını sunmak üzerinden ilerliyorsa faydası var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı