Aile için Symbol mü Linea mı?

Baktığınız araba tarzına göre; 2015 model düşük km, az yakıt, full donanımlı, otomatik vites Mitsubishi Attrage bakabilirsiniz.
Tek sorunu bu ülkede fazla tutulmaması, ama onun dışında gerçekten çok güzel araba. Hatta reklam kampanyası bile müthişti!
Merhaba.
Aile için sedan araç almak istiyorum. Egea düşünüyordum ancak ona şuan bütçe yetiremiyorum.

100 bin TL altı için sizce Symbol mü yoksa Linea mı?

Tavsiyeleriniz varsa da yazabilirsiniz.
Linea güzel araba eyvallah, ama bir güvenlik sorunu var maalesef. Yaptığı kazalara bakarsak anlamak zor değil çarpışma testi olmasa bile. Symbol'de fena değil, ama artık 0 KM dizel'i yok ve bir ara 190 bin TL idi. Ama karar sizin istediğiniz arabaya veya alternatiflerine bakabilirsiniz.

Tek sorunu bu ülkede fazla tutulmaması, ama onun dışında gerçekten çok güzel araba. Hatta reklam kampanyası bile müthişti!

Linea güzel araba eyvallah, ama bir güvenlik sorunu var maalesef. Yaptığı kazalara bakarsak anlamak zor değil çarpışma testi olmasa bile. Symbol'de fena değil, ama artık 0 KM dizel'i yok ve bir ara 190 bin TL idi. Ama karar sizin istediğiniz arabaya veya alternatiflerine bakabilirsiniz.
Sizin bir tavsiyeniz var mı?

Sonuçta baktığınız zaman hala Daihatsu, Crysler, Daewoo, Proton,Rover gibi birçok modelin üretimi bile bitmesine rağmen ülkemizde alınıyor-satılıyor. Tutulmadığı için zaten düşük km'lerde uygun fiyata full donanımlı otomatik vites alabiliyorsunuz ki tavsiye ettim. Bizde bir tane var 5 yıldır bizde son 1 yıldır ben kullanmıyorum ama ne bir arıza çıktı ne bir parça sorunu oldu ki servislerde herşey mevcut. Bir ara ilana koymuştum sonra satmaktan vazgeçtim ama şaşırtıcı derece de müşterisi çıkmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı