Aile üyeleriniz ile aranız nasıl?

Babamla iyidir oldukça sorunum yok. Annemle sürekli çatışıyoruz dersler falan filan...
Sizin?
Moruk benim ailemle aram yok ya geçen Batuflex konserinde sarhoş olup gece geç dönünce babam kalktı içtin mi sen falan diye bağırıyor, sen kimsin bana bağırıyorsun lan dedim vurdum kafasına bira şişesini arkadan annem ağlıyor falan işte(!)

Kötü, hiçbiriyle anlaşamıyorum üzerimde çok fazla baskı var mesela belediyenin eğitim merkezi var YKS için oraya gidiyorum 4-5 saat soru çözüp eve geliyorum evde de konu çalışıyorum akşama doğru oyun oynadığımı görseler sanki katilmişim çok fazla tepki veriyorlar sözel olarak şiddet uyguluyorlar moralim altüst oluyor ben anlamıyorum niye anne ve babamla normal insanlar gibi anlaşamıyorum.

Moruk benim ailemle aram yok ya geçen Batuflex konserinde sarhoş olup gece geç dönünce babam kalktı içtin mi sen falan diye bağırıyor, sen kimsin bana bağırıyorsun lan dedim vurdum kafasına bira şişesini arkadan annem ağlıyor falan işte(!)
Şaka mı bu?Gerçekse harbi etik değil.

Genelde aram iyi ama babam beni delirtiyor sürekli beni eleştiriyor senden adam olmaz, senin gibiler meslek sahibi olsa bütün memleket doktor olurdu gibi laflar ediyor sürekli zayıf yanımı arıyıp oradan bana kızıyor kardeşim ise babamın bana kızmasına çok seviniyor sürekli gizlice beni takip ediyor ve şikayet edebileceği bir şey arıyor

Geri
Yukarı