Ailede dışlanan çocuk

xSatsujin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, Bulgaristan'da bir arkadaşım var Bulgaristan Türk'ü, ailesi ona ayrımcılık yapıyor. Abisinin her şeyi fakat ona 1 kıyafet bile almıyorlar ve canı acısın diye en ağırını en acıtanını alıyorlar, ve babası alkolik şiddet uygulayabilir diye korkuyorum. Polise gitmeye korkuyor babam beni öldürür diye. 4 hastalığı var o yüzden ailesi ondan iğreniyor. Abisi hastalık kapınca direkt hastaneye götürülüyorlar fakat 4 ağır hastalığı var ve hastaneye bile götürmüyorlar. Ne yapmalı? Daha 12 yaşında. Halası iyi biri Türkiye'de yaşıyor. Ne yapması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar, Bulgaristan'da bir arkadaşım var Bulgaristan Türk'ü, ailesi ona ayrımcılık yapıyor. Abisinin her şeyi fakat ona 1 kıyafet bile almıyorlar ve canı acısın diye en ağırını en acıtanını alıyorlar, ve babası alkolik şiddet uygulayabilir diye korkuyorum. Polise gitmeye korkuyor babam beni öldürür diye. 4 hastalığı var o yüzden ailesi ondan iğreniyor. Abisi hastalık kapınca direk hastaneye götürülüyorlar fakat 4 ağır hastalığı var ve hastaneye bile götürmüyorlar. Ne yapmalı? Daha 12 yaşında. Halası iyi biri Türkiye'de yaşıyor. Ne yapması lazım?

Orada o işler kolay değil o kadar, elini kaldıramaz. Karakola kaçardım ben olsam.

Türkçe biliyorsa Türkiye'ye halasının yanına gelsin biraz çalışsın para kazanıp Bulgaristan'da hayatını kursun.
12 yaşında 4 hastalığı olan çocuk mu çalışacak? Hayatını kuracakmış. Virüs, sokağa çıkma yasağı, hastalık, 12 yaş? Bir şeyler anlam ifade ediyor mu bunlar?

Neyse, profilinden çocuk olduğun ve hayatı tanımadığın apaçık belli, bir şey demiyorum...

12 yaşında 4 hastalığı olan çocuk mu çalışacak? Hayatını kuracakmış. Virüs, sokağa çıkma yasağı, hastalık, 12 yaş? Bir şeyler anlam ifade ediyor mu bunlar?

Neyse, profilinden çocuk olduğun ve hayatı tanımadığın apaçık belli, bir şey demiyorum...

Ben konuyu trol zannettim ama mesajı silmek istemedim sonradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı