Ailem bıktırdı

Hocam aile her zaman can olsada sıkıyor, geçmişten biriken sinir ile hemde. Aileden ayrılmak veya bu durumu cidden ciddi bir şekilde karşına alıp konuşmanı öneririm. İşe yaramaz ise çalışıp ev kirası ödemek zorunda kalacaksın, üzgünüm ama acı bir gerçek.

Hocam aile her zaman can olsa da sıkıyor, geçmişten biriken sinir ile hem de. Aileden ayrılmak veya bu durumu cidden ciddi bir şekilde karşına alıp konuşmanı öneririm. İşe yaramaz ise çalışıp ev kirası ödemek zorunda kalacaksın, üzgünüm ama acı bir gerçek.

Acılar ve gerçekler her zaman böyledir hocam yapacak bir şey yok. Bakalım neler olacak zamana bırakıyorum.

Attığın emojiye açıklama yazamadığın için emojinin yanlış anlaşılması çok normal değil mi sence de?

Derdini anlatan birine gülen emoji atınca haliyle bozuluyor. Burada Twitter duyarı kasmıyorum ama yaptığın yanlış.

Teşekkür ederim her insan kaldıramıyor demek ki şahsen bana yapılsa pek önemsemezdim 😊

Teşekkür ederim her insan kaldıramıyor demek ki şahsen bana yapılsa pek önemsemezdim 😊

Her insanın kaldırmadığını göz önünde bulundurup yorum yapmanız lazım ve sadece burada değil hayatın her noktasında. İstemeden birçok kişinin kalbini kırarsınız bende olduğu gibi.

Her insanın kaldırmadığını göz önünde bulundurup yorum yapmanız lazım ve sadece burada değil hayatın her noktasında. İstemeden birçok kişinin kalbini kırarsınız bende olduğu gibi.

Gerçekten seninle dalga geçmek için yapmadım buna emin olabilirsin ve evet haklısın dediklerinde ayrıca ailenin bu tavrından vazgeçmesi gerek bana umarım başına gelir demiştin yani belki üniversiteye kadar okusaydım gelebilirdi bilemiyorum ama sanmıyorum çünkü lise 1 de okulu bırakmıştım ve ailem hiç tepki göstermedi kendi kararın gibisinden tavır gösterdiler birkaç sene sonra işe başlamıştım halen çalışıyorum memnunum karışan eden yok şu anlık umarım bu durumdan kurtulursun 🙂

Geri
Yukarı