Moderatörler bıktırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ne kardeşim ya, moderatörlere isyan projesi felan mı? Adamlar görevini yapıyor. Günde kaç tane açıldı bu tarz konulardan.
Ne demişler, insan iyiliği kadar taşlanır, merhameti kadar dışlanır, kulluğu kadar da sınanır.Eki Görüntüle 504246
Benim konum isyandan çok merak. :D

Moderatörlerin ceza vermesinden bıktım artık bu siteyi kullanmayacağım yeter artık usandırdınız insanları küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi alın siteniz sizin olsun. Üyeliğimi silin.

Haklı isyan. Forum forum değil Türk Dil Kurumu mübarek. Birine yardım amaçlı geri yazı yazıcaksın de yi ayırmadiğından yazamiyorsun. Ceza yemişsin, ben de şimdilik dayanıyorum bu duruma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında gideceğim. Ne zaman gideceğime de izin verirsen ben karar vereyim.
Bu konuya daha önce de mesaj yazdım. Siz de düşünün, 1 saatliğine kurallar olmasaydı toplum ne hale gelirdi? Düşünemiyor veya düşünmek istemiyorsanız sizin bileceğiniz iş. Bu arada gidiyormuşsunuz, sağlıcakla kalın. 👋

Bu konuya daha önce de mesaj yazdım. Siz de düşünün, 1 saatliğine kurallar olmasaydı toplum ne hale gelirdi? Düşünemiyor veya düşünmek istemiyorsanız sizin bileceğiniz iş. Bu arada gidiyormuşsunuz, sağlıcakla kalın. 👋
Kurallar elbet olur ama benim yazdığımı karşı taraf anlıyor ise bunda sakınca yoktur forumun ilk amacı yardım olmali ben hiç ceza vermesin demiyorum size de iyi günler.

Kurallar elbet olur ama benim yazdığımı karşı taraf anlıyor ise bunda sakınca yoktur forumun ilk amacı yardım olmali ben hiç ceza vermesin demiyorum size de iyi günler.
Türk milletinin dili Türkçedir. Türk Dili dünyada en güzel, en zengin ve kolay olabilecek bir dildir. Onun için her Türk, dilini çok sevip onu yükseltmek için çalışır. Bir de Türk Dili, Türk milleti için kutsal bir hazinedir. Çünkü Türk milleti geçirdiği sonsuz felaketler içinde ahlakını, göreneklerini, anılarını, çıkarlarını kısacası; bugün kendisini millet yapan her niteliğinin, dili sayesinde korunduğunu görüyor. Türk Dili, Türk ulusunun yüreğidir, beynidir. -Mustafa Kemal Atatürk

Türk milletinin dili Türkçedir. Türk Dili dünyada en güzel, en zengin ve kolay olabilecek bir dildir. Onun için her Türk, dilini çok sevip onu yükseltmek için çalışır. Bir de Türk Dili, Türk milleti için kutsal bir hazinedir. Çünkü Türk milleti geçirdiği sonsuz felaketler içinde ahlakını, göreneklerini, anılarını, çıkarlarını kısacası; bugün kendisini millet yapan her niteliğinin, dili sayesinde korunduğunu görüyor. Türk Dili, Türk ulusunun yüreğidir, beynidir. -Mustafa Kemal Atatürk
Bir cümlenin arasına yabancı kelimeler koyunca ceza yendiğine şahitlik etmedim "de-da" yı ayrı yazmadığında Türkçene yanliş yapmiş olmazsın; bugün ayrı yazılan kelime, 3 sene sonra birleşik yazılabiliyor, kurallar değişiyor ve burası resmi bir kurum değil. Biz makale veya dilekçe falan yazmıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı