Moderatörler bıktırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyleyse başka biri vermiş de olabilir, şuradaki yorumdan sizin verdiğinizi sanmıştım ama yanılmış da olabilirim tabii.
Dediğim gibi hatırlamıyorum cidden:) Ama vermişimdir de, kendime güvenemiyorum🤣 Yine de kusura bakma;)

Bir cümlenin arasına yabancı kelimeler koyunca ceza yendiğine şahitlik etmedim "de-da" yı ayrı yazmadığında Türkçene yanliş yapmiş olmassın bugün ayrı yazılan 3 sene sonra birleşik yazılabiliyor kurallar değişiyor ve burası resmi bir kurum değil biz makale veya dilekçe falan yazmıyoruz.
3 sene sonra değişirse bu hatadan ceza alınmaz. Ayrıca burası bir teknoloji forumu yani cümleye araya İngilizce kelime girmemesi gibi bir olasılık yok.

Moderatörlerin ceza vermesinden bıktım artık bu siteyi kullanmayacağım yeter artık usandırdınız insanları küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi alın siteniz sizin olsun. Üyeliğimi silin.
Site zaten onların.
Hibe eder gibi olmuş.
Bak buradan da bir ceza gelebilir.
Arkadaşa da hak veriyorum, zira zor durumda kalmış, bunun yaşadığı durumu da eleştirmek, yok zaten gitmişsin vs vs yanlış. Burada olay, konumu durumu olmasa gerek.
Arkadaşı eleştirmek yerine, kuralların getirdiği, bu gibi mağduriyeteler olabiliyor. Üzgünüz kurallara uymanızı istiyoruz denmesi isabetli olurdu.

Ayrılırken yazdığınız mesajın da ceza alması, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor.

Ben de bazen sinir oluyorum, ama bir bakıyorum ki beni geliştirmiş; daha düzenli olmaya çalışmak zorunda kalmak, insanları bir düzene sokuyor. Sonradan düşününce iyilik yapıyor adamlar ve her konuda, her mesajda imla arıyorlar ve bu bence normal adamın yapacağı iş değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lol'den buraya gelince kendini frenlemesi çok zor oluyor.

Moderatörlerin ceza vermesinden bıktım artık bu siteyi kullanmayacağım yeter artık usandırdınız insanları küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi alın siteniz sizin olsun. Üyeliğimi silin.
Ve o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı