Ailem spor konusunda destek çıkmıyor

Okçuluk yapmak isterdim izlerken bile heyecan sarıyor insanın yapası geliyor cidden. Gerçi yapmaya başlayınca sevmeye devam eder miydim bilmiyorum ama eğlenceli gözüküyor :) Arada gidip atış yapması bile güzel olabilir ama her yerde yok maalesef.

Eğer Antalya da yaşıyorsan birkaç tesis var. Bu arada hayal ettiğin çoğu şeyi yapıyorsun güzel tutturdun [emoji3] Kötü yanı biraz masraflı bir iş fakat sevince o parayı bile gözden çıkarabiliyorsun. Bence ailenle bir konuş spor hakkında ne kaybedeceksin ki? Sürekli konuşmaya çalışırsan en sonunda bıkıp bakarlar spor yapıp yapmayacağına ayrıca sporun derslerde odaklanmayı artırdığı bilimsel bir gerçek.

Eğer Antalya da yaşıyorsan birkaç tesis var. Bu arada hayal ettiğin çoğu şeyi yapıyorsun güzel tutturdun [emoji3] Kötü yanı biraz masraflı bir iş fakat sevince o parayı bile gözden çıkarabiliyorsun. Bence ailenle bir konuş spor hakkında ne kaybedeceksin ki? Sürekli konuşmaya çalışırsan en sonunda bıkıp bakarlar spor yapıp yapmayacağına ayrıca sporun derslerde odaklanmayı artırdığı bilimsel bir gerçek.

Sağolun hocam ben o yaşları çok geçtim maalesef :) Genç olup yapmak vardı.

Hala yapabilirsiniz benim kulübümde 50 yaşında profesyonel var. Eğer verimli çalışırsan 1 yılda profesyonel grubuna girersin.

Haklısınız. Her yaşta yapılabilir siz ailenizle görüşün derken o açıdan aslında söylemiştim. Teşekkürler bakayım belki yakın yerlerde bulabilirim. Genede bu tarz şeylerde yaş sınırı düşük oluyor.

Haklısınız. Her yaşta yapılabilir siz ailenizle görüşün derken o açıdan aslında söylemiştim. Teşekkürler bakayım belki yakın yerlerde bulabilirim. Genede bu tarz şeylerde yaş sınırı düşük oluyor.
Şu anda dışarıda olduğum için telefondan yazıyorum bu yüzden yaş gözükmüyor profile bakınca görebildim [emoji3]

Kesinlikle Futbol'dan uzak dur, her yeri kumar, her şeyi yalan. Kurulan dostluklar testestoron dostluğudur, kim daha dolu dizginse lider vasfını ele alır, sürekli ortamda hırs kokusu alırsın, hayatını Futbol etrafın'da dönen bir sembol sanmaya başlarsın. Türkiye'de ki futbol anlayışı da hız üzerini kurulu olduğu için eve mest bir şekilde gelip derslerden de koparsın. Yaşadım gördüm, uzak dur. Bu ülke batağlığa girdiyse Din, Futbol, Üreme organları yüzünden bu hale geldi. Kesinlikle sana bir abi tavsiyesi veriyorum, yaşıyan ve gören biri olarak gitme derim. 10 yıl önceki hava yok Futbolda, her yer para muhabbeti. 6 tane arkadaşım farklı şehirlere transfer olup geri postalandı aynı klübe, en fazla bal liginde hayatta kalmaya oynarsın. Sana yok çekip detaylı bilgiyi vermiyen Ailen'de hatalı, onların detaylı olarak sana nasihatte bulunması lazımdı, tabii bu devire kim bulmuş kendinden başka başkasını detaylı düşünme enerjisini ki senin Ailen bulsun :) Devir çok kötü dostum kollayın her yerinizi.

Bilgisayar başındaki vaktini birşeyler üretmek ve kendini geliştirmek için kullanmıyorsa eğer diyelim biz buna :)

Doğru. Düzeltmek lazım bunu.Teşekkürler. Bilgisayar başında çok fazla zaman geçirip kendini oyun veya başka şeylere fazla kaptırıyorsa ve kendini geliştirecek bir şeyler de yapmıyorsa, üstüne sosyal arkadaş çevresinden uzaklaşıyorsa eğer spor bu açıdan çok daha faydalı olacaktır. Hem fiziksel sağlık hemde sosyal arkadaşlık çevresi açısından yani birçok açıdan daha faydalı.

Doğru. Düzeltmek lazım bunu.Teşekkürler. Bilgisayar başında çok fazla zaman geçirip kendini oyun veya başka şeylere fazla kaptırıyorsa ve kendini geliştirecek bir şeyler de yapmıyorsa, üstüne sosyal arkadaş çevresinden uzaklaşıyorsa eğer spor bu açıdan çok daha faydalı olacaktır. Hem fiziksel sağlık hemde sosyal arkadaşlık çevresi açısından yani birçok açıdan daha faydalı.
İnan ki bu tür yerler kişileri daha da yorup hayat enerjisini çalacaktır, ayakta kalabilmek için de haddinden fazla protein ve enerji alıp öyle sosyal hayata devam etmeye çalışacaklardır. Dönem sosyallik dönemi değil, artık herkes can sıkıntısını giderme derdinde, elime telefon geçsin de zaman öldürüyim kafasın da herkes. Futbolda boş bir sosyal ortam, keşmekeş kişiler ile arkadaşlık kurup havayı nargile kafelerde alırsın o kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı