Ailem tarafından şiddet görüyorum

Evet bugün yine troll konu, şiddet gören biri buraya yazabilir mi? neden yazsın.
Kızlar tarafından şiddet görüyorum. Bazılarının erişilemez olması kalbime vuruyor. Özellikle yokmu o sarışınlar.. Nikahıma gelen olursa sarışın görür benden demesi :D Çoğu egolu gerçi ama bakalım.

Kızlar tarafından şiddet görüyorum. Bazılarının erişilemez olması kalbime vuruyor. Özellikle yokmu o sarışınlar.. Nikahıma gelen olursa sarışın görür benden demesi :D Çoğu egolu gerçi ama bakalım.

Hocam buna yapabileceğimiz tek şey var "getiri" aramak her şeyi getiriyorlar.

Güzel kardeşim, çok üst düzey bir şiddet muamelesi görüyorsan evden kaç. Bir daha da geri dönme.

Elbette bazı zorluklar çekeceksin. Kendine bakman gerekecek, çamaşırlarını yıkayan, önüne hazır yemek koyan, yemeği alacak parayı kazanan kimse olmayacak. Arkadaş, dost olmayacak.

Sadece sen. Kendine güveniyorsan, yap bu dediğimi.

2. senaryo ise, yurtlara falan git. Örnek vereyim, dışarıya çık. Birini bul, rastgele. Ona ailenin sana iyi bakmadığını, şiddet içeren davranışlar uyguladığını söyle. Sonra yurt veya yatılı bir okula gizlice gitmek istediğini söyle. Söyleyeceğin kişiyi iyi seç. Söylediğine güvenmezsen, ondan ayrıl.

Geri
Yukarı