Ailem yazılımcı olmamı istemiyor

Kendi fikrimi belirttim neyini beğenmediniz?
Mantıklı değil çünkü, hiç bir görüş yazmadan saçmalamışsınız :D

ABD yapay zeka yargıçları, avukatları kullanmaya başladı, ben bu kadar yazıyorum gerisi konu sahibi ve değerli forumdaşlarımın takdiri.

Mantıklı değil çünkü, hiçbir görüş yazmadan saçmalamışsınız :D

ABD yapay zeka yargıçları, avukatları kullanmaya başladı, ben bu kadar yazıyorum gerisi konu sahibi ve değerli forumdaşlarımın takdiri.

Hocam biz ABD'miyiz Türkiye ABD'nin 50 yıl gerisinden geliyor neredeyse hala F16 kullanıyoruz :D

Hocam biz ABD'miyiz Türkiye ABD'nin 50 yıl gerisinden geliyor neredeyse hala F16 kullanıyoruz :D
Hocam bende en fazla F12 var(!)
Şaka bir yana da yazılımcılık geleceğin mesleği. Şimdi maaş düşük olabilir, ama gelecekte artar tahminimce. Hem de çok artar. Sevmediğin mesleği yaparsan mutlu olmazsın.

Hocam bende en fazla F12 var(!)
Şaka bir yana da yazılımcılık geleceğin mesleği. Şimdi maaş düşük olabilir, ama gelecekte artar tahminimce. Hem de çok artar. Sevmediğin mesleği yaparsan mutlu olmazsın.

Tabii ki doğru gelecekte artabilir ama şu anki ülkenin durumunda bence en fazla maaş neredeyse oraya gidilmeli fakat konu sahibinin hayatı onun kararları evet mutsuz olmaz ama ay sonu geldiğinde mutlu olabileceğini düşünüyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı